Práca na doma popri rodičovskej dovolenke - rady

lenkaviki48
16. aug 2021

Maminky 🙏 dajte skúsené rady a hlavne overené prácou na doma pri rodičovskej dovolenke. Hlavne nie predaj niečoho nie katalógový predaj. To som skúšala no neuspelo🤷‍♀️. Kde je istý príjem. Za radu ďakujem 🙂

ivkazba
16. aug 2021

Už je tu týchto diskusií pomerne dosť, desiatky doslova, skús si ich prečítať. Katalógový predaj a MLM nechceš. Okej, ja to napríklad chápem. Takže otázky... čo vieš robiť, aké máš skúsenosti, zručnosti, čo ťa baví? Doma sa dá robiť účtovníctvo, doučovanie cudzích jazykov, preklady, programovanie, tvorba a správa web stránok, robiť online vzdelávanie. Potom sa samozrejme dá privyrobiť nejakým handmadom, či už šitie, výroba niečoho, pečenie atd. Väčšina ľudí, ktorí robia z domu, robia prácu, na ktorú majú kvalifikáciu a ktorá ich baví. Takže takto všeobecne ti asi nikto neporadí. Treba sa odraziť od toho, čo vieš. Alebo sa zamerať na to, s čím skúsenosti nemáš, ale bavilo by ťa to a možno práve čas na RD je ideálny rozbehnúť niečo nové. Ale tú myšlienku, že čo konkrétne, si musíš dať ty sama.

nafka0483
16. aug 2021

@lenkaviki48 U nas mozes robit popri RD, na polovicny alebo skrateny uvazok, cely cas z domu, flexibilny pracovny cas... na vyber desiatky roznych pozicii, ale otazne je, vedela by si tu pracu robit? Pises len co hladas ale ani slovko o tom co ponukas. Co vies robit, aku mas kvalifikaciu a skusenosti?

Keby si ty bola zamestnavatel, tak ake prace by si vedela/chcela dat robit takto mamickam na RD? Za co by si bola ochotna im platit?

wikynka126
9. aug 2023

@lenkaviki48 ahoj, ak ta bavia socialne siete, mozno by som mala nieco pre teba 🙂

lenkaviki48
autor
10. aug 2023

@wikynka126 ahoj napíš mi viac do správy. Ďakujem

simik411
21. aug 2023

Ahojky prevažne maminky 🙂, sama som mamca na RD s dvoma malými deťmi, dlhšie som hľadala kde by som si mohla zopár euricok privyrobiť a náhodou som natrafila na takúto nazvyme brigádu. Rada píšem na rovinu nebudem tu písať omáčky ako mi to zmenilo život ani že zarábam 4k mesačne 😀 Kto by mal záujem o viac info prosím správu a vysvetlím o čo ide. Nie je to podvod aj keď urcite bude veľa ľudí veriť že áno. Sama som dlho neverila že je možné za ľahkú prácu zarobiť nejaké to euro 😁 tak pekný letný deň ☀️

nafka0483
21. aug 2023

@simik411 Rada pises na rovinu? Ved si vobec nic nebapisala 🤣🤣🤣
Okrem toho je to tu zakazane 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

simik411
21. aug 2023

@nafka0483 zakázané ? To som nevedela pardon. Tak nič teda .. a hej narovinu ak by niekto chcel viac info nejdem písať omáčky žiadne jak sa za týždeň stanes milionárom 🥴 prosíte natrafila som na niečo čo ozaj vynáša chcela som podať info ďalej nič viac 😝🙏

nafka0483
21. aug 2023

@simik411 Tak bud napises rovno tu - robim pre spolocnost xyz na zmluvu typu abc a mojou naplnou prace je xyz alebo je to zas len ponuka mlm a podobne co je v pravidlach jasne napisane ze sa propagovat mesmie. Ak musis pisat takto ze viac info do spravy a nenapises to rovno tak je to na 99,999999% presne to...

simik411
21. aug 2023

@nafka0483 tak ma nahlas a budeš mať hneď krajší deň ak ti to tak bije do očí Ježišu veľmi sa asi nudis. Ozaj som nevedela nečítam po večeroch koníka a jeho pravidlá kks 😀🙏 odpusť viac sem neprídam nič . Krásny letný pohodový deň ti prajem a veľa chillu ☀️

nafka0483
21. aug 2023

@simik411 Nenahlasujem ta. Myslela som ze sa konecne dozviem o aku "brigadu" ide 🤷‍♀️

muchacici
10. dec 2023

@nafka0483 Ahoj, spomínala si, že "u vás" máte nejaké príležitosti na prácu z domu, je to "u vás" ešte aktuálne? Kde pracuješ?

nafka0483
10. dec 2023

@muchacici Uz som na rodicovskej 2 roky, cize nemam uz pristup k tymto veciam co je aktualne a volne atd.

muchacici
10. dec 2023

@nafka0483 A možno bola by si taká dobrá a napísala mi do správy názov firmy? Ja by som sa na to mrkla, keď je to spoločnosť, ktorá má takéto ponuky. Ďakujem 🙂

nafka0483
10. dec 2023

@muchacici Deutsche Telekom

muchacici
10. dec 2023

@nafka0483 Supeeeer, ďakujem! Pekný deň 🙂