Práca na doma - nemám možnosť sa zamestnať kvôli zdravotným problémom

27. jún 2022

Dobrý večer. Nemám možnosť zamestnať sa kôli zdravotným problémom a hľadám si prácu na doma. Pred pár rokmi kamarátka vyrábala doma prívesky alebo balila hračky z kindervajca. Hľadala som niečo podobobne na internete ale nič som nenašla. Už asi taká práca na doma neexistuje. Nehľadám predaj kozmetiky a pod. to nieje nič pre mňa. Ale brala by som triedenie a následne rozosielanie ďalej. To tiež robila jedna známa. Ale nič seriózne neviem nájsť
Budem rada za každú ponuku aj keď viem že veľa to nezarobí. Ďakujem

martinkatinka
27. jún 2022

Aj ja poprosim ponuky. Dakujem 😉

nelca0510
27. jún 2022

A čo vieš robiť? Nejaké zručnosti,vlastnosti,skúsenosti? Alebo dokladat tovar,upratovačka na skrátený úväzok - aj keď to nie je praca na doma,možno by si 4 hodiny mohla odrobiť.

autor
27. jún 2022

@nelca0510 4hodiny by som ešte zvládla napríklad to odkladanie tovaru ale bývam na dedine a to čo by som zarobila by som dala za cestovne

autor
27. jún 2022

Mám len základné vzdelanie ale pracovala som napr. na zbere rôzneho ovocie a to je dosť ťažká práca. A baví ma šitie strikovanie...mám rada kreatívnu prácu

nelca0510
27. jún 2022

Keď ťa baví strikovanie,čo tak vyrábať šály a čiapky...teraz je to v móde,také tie veľké zimné sály,možno tu cez MK predávať alebo sashe