Práca na doma bez časovej náročnosti

naty333
27. nov 2013

Ahojte, vzhľadom na to, že človek teraz nemá veľa času, tak som sa snažila nájsť nejakú prácu na doma a našla som tzv. klikačky. Pri väčšine z nich vám už pri registrácii dajú ako kredit nejaké peniaze. Skúšala som aj slovenské, ale české sú lepšie. Po registrácii už len tak raz za deň pozriem maily, otvorím linky na klikačku, počkám pár sekúnd a peniažky sa mi pripočítajú.Po dosiahnutí určitej sumy vám to pripíšu na účet, niekde si to viete vybrať aj poukážkou, je to fakt super, ja som si už aj pripísala peniaze na účet. Ak by niekto mal záujem, tak tu sú linky

ttp://www.penizezaemail.cz/?ref=69605
http://www.reklamnimail.cz/registrace?afil=6fa4...
http://www.seead.cz/registrace?ref=7f98ddf49fe5...
http://www.ermail.cz/link/YeV7N7X7Nj2VN77llTTl7...
http://masmail.cz/sign/up?uid=219105817036448ed...
http://www.moneymail.cz/registrace?afil=f514946...
http://www.themail.cz/ref?user=223089

alcapalca
27. nov 2013
alena16
27. nov 2013

V zivote by som to nerobila, ale len tak pre zauimavost, kolko na tom zarobite?
@alcapalca
@naty333

seemani
27. nov 2013

@alena16 asi 50e za pol roka, to je asi tak najviac 😀 ak vôbec vyplatia

simca06022011
27. nov 2013

ako neviem baby, ale tieto klikacky sa aj oplatia? JEDINA vec co na svete zaraba je praca, alebo google... tam sme mali aj tisic eur za 2-3 mesiace ale navstevnost v 100-tisicoch a klikov kopec... na to je uz potrebne nieco ine ako citanie. Podla man toto vsetko je iba pyramida, retazovka a zabijanie casu... radsej ustrikujte 10 salov a predajte a mate aspon nieco 🙂)

sissy27
27. nov 2013

@simca06022011 tak ale čo ty vieš, pre niekoho je asi aj 10€ za pol roka zárobok, ktorý výrazne pomôže rodinnému rozpočtu... inak si to vysvetliť neviem 😅

libka1
27. nov 2013

prd na tom zarobia, cudujem sa ze ich to stale bavi do vsetkych tem vypisovat o tom a ponukat tam tie linky... skusat som to teda neskusala, ale poznam viacej ľudi co ano a po case sa na to vykaslali lebo z toho nemali nic... rozumny clovek co najde nejaku pracu z domu cez internet ktora mu zaraba ju predsa v dnesnej situacii nebude vytrubovat do sveta a ohrozovat sam seba ze o nu pride tym ze sa tam navalia tisicky dalsich zaujemcov (jedine keby mal z tych novo prislych nejake vyhody...) cele to je nejake divne 😝 ale koho to bavi nech len klika dalej 😀

simca06022011
27. nov 2013

@sissy27 no anos travit hodiny klikackami na nete je osozne... viac penazi sa minie na energie ako zarobi 🙂))

simca06022011
27. nov 2013

@libka1 Tie linky sa ponukaju, prave kvoli "pyramide", rpetoze ked sa zaregistrujes pod niekym inym (aklo odporuceny tou osobou - to je vacsinou uz v tm linku.. cislo usera, registracie) tak ta osobka by z toho mala mat osoh 🙂) funguje to vo vela oblastiach, ale toto je fakt uz otravne 🙂)
Tak sa sa robit aj z domu, aj cez internet (aj eshop mozeme robit z domu a cez internet) ale nie je to take jednoduche a "nenarocne" na cas 🙂))

aduskatt
27. nov 2013

@libka1 no, ono tie linky, co sem popridavali maju na konci ich registracne cislo, to znamena, ze ked kliknes na ten link, co sem da ona a registrujes sa, tak sa registrujes cez nu, pokial to cislo v prehliadaci nevymazes a tym padom ma ona z toho dalsie body a eura, tak preco to sem nevesat dookola 😀

libka1
27. nov 2013

@simca06022011
@aduskatt myslela som si, len s tym nemam skusenost tak som to nechcela rovno napisat... podla mna by to mali admini zakazat, ide mi to uz na nervy, je tu kopec ludi co sa fakt snazi najst si robotu a tieto to tu len zahlcuju a oblbuju s tym kazdeho... potom je clovek co naozaj zufalo hlada len znechuteny z toho... by som sa na ich mieste hanbila ako pes to tu stale davat dookola... aj tak neverim ze z toho nieco zarobia 😝

lenita83
27. nov 2013

ahojte baby 🙂
ja tiez skúšam klikacky , ale najviac som spokojná zatial s http://www.ermail.cz/link/C7c7TjjmjVXllCNeTJe7V... a http://masmail.cz/sign/up?uid=80611fc6376a2b37b... posielaju najviac emailov a zaujmavé ponuky zatial to ide pomaličky a dám vedieť či ma aj vyplatia - ale ked neskusis nevies--POZOR na www.mailguru.sk som sa odhlásila - čo som si čítala tak nemali dobré recenzie.

libka1
27. nov 2013

@lenita83 tak si precitaj aj recenzie ermail a odhlas sa 😉

libka1
27. nov 2013

vycuc z jedneho fora:
K ermailu jsem se dostal náhodou, asi mi přišel nějaký e-mail kde to nabízeli. Zkusil jsem to s tím, že si naklikám nějký drobný, chleba to nejí a třeba před dovolenou budu mít na pivo nebo na zmrzlinu. Ale teď trochu kupeckých počtů, reality a praxe.
1) Sliby – chyby. Všimněte si, že slibují „až 5,- Kč! za e-mail. No jo, ale já mám za 19 mailů 22,50 Kč, tedy 1,1842105263157894736842105263158 za e-mail.
2) po úvodním zklamání proč tomu tak je, mé propočty byly trochu jiné – představoval minimáně dvacku denně – a tak jsem poslal dotaz na ermail jak to je z cenou za e-mail. Bylo mi slušně odepsáno, že tu si určuje zákazník.
3) i nelenil jsem a poslal z firemního e-mailu dotaz jak to funguje, že máme zájem atd. O možnosti stanovovat si odměnu tam nebylo, četl jsem to třikrát.

Závěrem.
Ermail spočívá v tom, že se společnost chlubí, mocli má odběratelů e-mailů, jak s nii inzerënt o sobě dá vědět atd. Praxe je ale jiná…Vybrat můžete až když budete mít 1.000,- Kč na účtě, ale při průměrné odměně 1,1842105263157894736842105263158 Kč ( plus stovka za registraci a dvacka za dotazník) a zhruba 3 ermailech denně (vyjma sobot a nedělí) nám všem dojde, že jsme dělali někomu kašpárky.

Adam
P.S. Některé ermaily ani neobsahují odkaz na potvrzení ermailu.

aduskatt
27. nov 2013

@libka1 poviem Ti pravdu, na klikacky kaslem, ale na prieskumoch som zaregistrovana, tusim na troch......... sem tam pride mailik, vyplnim prieskum, obcas to trva 5 minut, obcas 15, ale neprezentujem to tu, kto hlada robotu totiz na tom nezarobi, je to malililililnke prilepsenie, mozno tak 10 EUR za dva mesiace🙂 akoze potesi to, a neboli ma plesknut to za totalnu kravinu, kedze sa zivim inak, tiez z domu sice, ale toto teda nie je ani len na prilepsenie.......ale tak ked mi z dvoch tychto stranok poslu po 10 EUR a zrovna tak plus minus naraz, tak za 20 uz aj do kina zbehnes🙂

libka1
27. nov 2013

@aduskatt ja mam tiez to stastie ze sa mi podarilo najst robotu z domu cez internet kde nemusim nic predavat a nikoho otravovat... a zarobim tam velmi slusne... prave preto nemam rada tieto otravne prispevky, lebo si pamatam ako som za zaciatku nad kazdym rozmyslala ci skusit alebo nie 😀 iba som s tym stracala cas, nastastie ma kamoska co to skusila usmernila ze nech to ani necitam 😅 pride mi svinstvo ze to tu vsade podstrkuju a vnucuju dotycne registrovane...

aduskatt
27. nov 2013

@libka1 ja som sa zacala zivit sama🙂 internetovy obchod, okrem toho naplnam eshopy tovarom a v neposlednom rade kamaratom a znamym peciem torty, takze sice obcas makam 17 hodin denne, ale aspon som doma s rodinou🙂 a tiez sa mi zda dost od veci, ked sa niekto spyta na dobru pracu cez internet a pride mu 7 linkov na klikacky....to nie je praca, to je.....nuz, ani nie privyrobenie si, lebo ja pod pojmom praca rozumiem nieco, z coho sa da trosku zit a nie 10 EUR za tri mesiace....to nie je praca..a z tych klikaciek to ani nemas tolko......... tie dotazniky sa este daju......akurat som dnes jeden vyplnila, xixi a pomaly budem mat nazbierane na dalsie vyplatenie, posledne bolo v auguste, takze tri mesiace a nejakych 10 EUR,,,,,,,,,,,no uprimne, nazvala by si to pracou?

libka1
27. nov 2013

@aduskatt 😀 na kavu by to bolo raz do mesiaca, ale treba aj papat

aduskatt
27. nov 2013

@libka1 presne preto ma vzdy rozculi, ked sa niekto pyta na púracu a odpovedou su klikacky, lebo to praca nie je

stephanie14
27. nov 2013

@libka1
@aduskatt baby poradte neaku dobru pracu na doma 🙂

gabina120
27. nov 2013

@libka1 ahoj, mohla by si mi prosim ta napisat trocha viac o tej tvojej praci cez internet?

aduskatt
27. nov 2013

@stephanie14 no bud si najdes zamestnavatela, ktorý ti povoli homeworking, alebo pouvazujes Ty o praci, ktoru by si vedela a zvladla robit doma a zivila sa s nou, tak mozes podnikat🙂

alcapalca
27. nov 2013

@simca06022011 @alena16 a spol tema je PRACA NA DOMA, nie hladam zamestnanie, a ak s tym nemate skusenosti tak nepíšte sem svoje neskusenosti, kto chce pomože si aj tymi par eurami, prvu tisicku som zarobila a trvalo mi to aj rok, ale prečo nie, ved som len sedela, a ako mi dobre padla aj ta pre vas smiesna suma. Neklikam tu hodiny, ermail otvorim asi raz za 3 mesiace a naraz odkilkam aj 100 . ale necitam, klikam azatvaram, tak nezavadzajte! ked neviete kolko casu pred tym treba stravit. Pustim si dve pesnicky na youtube amam odklikane medzitym ermaily.

martinaxx
27. nov 2013

Ja tiež vyplňam dotazníky za odmenu,mám skoro každý deň dotazník,za nazbierané body sa potom dá nakupovať v internetových obchodoch.Ja som už 2x nakúpila knihy v Martinuse-je to super. 🙂 Ak máte záujem pošlite mi mailovú adresu do IP-pošlem vám pozvánku 🙂 🙂

seemani
27. nov 2013

@martinaxx mne môžeš poslať link

stephanie14
28. nov 2013

KLIKmail.sk - platíme za čítanie emailov
@seemani

latvia
28. nov 2013

Tém ohladne práce na doma je tu mnoho,zapojte sa do niektorej z nich.stačí zadat do vyhladavaca "práca na doma"..