Práca na dohodu, keď som na úrade práce

dominninika
19. apr 2017

Ahojte potrebovala by osm poradiť,pretože do týchto vecí sa moc nevyznám. Pracujem na dohodu a zatiaľ som evidovaná na úrade práce zamestnávatel mi potvrdenia o príjme pripravuje tak aby samozrejme neprekročila sumu aby ma nevyradili.Dohodu mám písanú do konca mája ale je možnosť že by som ostala robiť aj cez leto do konca jula ale zamestnávatel mi zrejme nedá normálnu pracovnu zmluvu ale iba zas dohodu. Dnes som sa bola hlásiť na urade prace a povedala som to že ak tam ostanem zrejme mi dá zas len dohodu no vraj vyšiel nejaký nový zákon a od mája sa môže odrobiť len nejakých 40 dní čiže to by som už do konca júla nemohla ostať robiť na dohodu už by mi musel dať trvaly pracovny pomer alebo by ma vyradili. Jedna známa mi hovorila že sa mám nehať vyradiť že mizamestnavatel napise vyssiu sumu ale nie o moc len tak aby ma vyradili a ze potom platí odvody zamestnavatel za mna ... A le mne sa to nejak nezdá neviem či si hľadať nové zamestnanie alebo ako. Lebo ak bude aj platit za mna odvody určite budú nejaké nižšie neokráda ma to dáko do buducnsti ak by mi platil zamestnavatel take male odvody ? a bude ich vobec platit alebo si to budem musiet ja platit ? Prosím pomôžte mi lebo ja vobec neviem ako to funguje a neviem čo je pre mna vyhodnejšie či si hladať normlanu robotu na trvaly pracovny pomer alebo ostat na dohode dakujem .. len pre informaciu už davno by som chcela niekde byť na trvaly pracovny pomer ale kedže idem skúsiť od septembra vysoku školu povedala som si že mi stačí aj dohoda len neviem teraz ako to bude ked sa zmenili tie zakony ...prepacte ak som to napisala chaoticky ale mam v tom mensi chaos to je pravda 😉

lucka_ke
19. apr 2017

áno, menil sa zákon a od 1.5.2017 budeš môcť odpracovať popri evidencii na úrade práce najviac 40 dní na dohodu, ak by ťa vyradili z evidencie, je treba sa zamestnať - najvýhodnejší je trvalý pracovný pomer, pretože vtedy máš nárok na PN, dovolenku, stravné lístky a podobne, čo pri dohode nemáš (vtedy za teba zamestnávateľ platí odvody do sociálnej aj zdravotnej poisťovne z hrubej mzdy)

evittam
20. apr 2017

@dominninika Suhlasim s
@lucka_ke
A ved aj z dohody plati zamestnavatel a aj ty odvody. Ved mas vyplatnu pasku-teda mala by si mat kazdy mesiac.
A ano odvadzat ich musi.

ajka3131
7. feb 2019

@lucka_ke prosím pri dohode o pracovnej činnosti treba byť evidovaný na UP? Keď za mňa zamestnávateľ platí odvody? Ďakujem

evittam
7. feb 2019
lucka_ke
8. feb 2019

@ajka3131 ak máš dohodou pokryté všetky dni tak nie, ale ak ťa prihlasujú len na niektoré dni v mesiaci tak buď si zvyšné doplatíš sama (zdravotná) alebo sa zaeviduješ na úp

leille
12. jún 2019

@lucka_ke a mozem sa 🙏🏻 prosim opytat ak som na úrade prace a mam teraz tyzden dohodu prosim kto za mna plati odvody? Aj aj? Dakujem velmi pekne🍀

martina1667
14. jún 2019

Ahojte, rada by som sa pridala do debaty. Ja už mám z toho celého guláš. Keď mám dohodu na rok, max. 10h týždenne s minimálnou hodinovou sadzbou, budem si musieť aj ja niečo doplácať na zdravotku? Našla som na nejakej stránke, že mi ide za mesiac len nejakých 16€ na zdravotné poistenie. Tak sa bojím, aby mi potom neprišiel nejaký nedoplatok.
A ak by niekto vedel, ak by som sa šla prihlásiť na úrad práce a budem mať zároveň aj dohodu o pracovnej činnosti budem musieť nosiť na úrad potvrdenia o hľadaní práce?

lubka1983
16. jún 2019

Ahojte..moze mi niekto poradit?pracujem na dohidu 18.juna bude tych 40dni...som evidovana na ÚP.. lenze ja v tej robote chcem aj ostať....otázka môzem,nie?!

evittam
16. jún 2019

@lubka1983 Mozes ale uz nebudeš v evidencii

mojack
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubka1983
17. jún 2019

@evittam potom ma len vyradia na tych 6mesiacov ,ale inak nic ano?