Práca Lidl alebo Coop Jednota

mata90
26. jún 2024

Prosím vás poraďte, ak ste pracovali v Lidli alebo jednote. Kde sú lepšie podmienky? Mam dieťa,ktoré musím ráno voziť do škôlky, poobede ho vyzdvihne manžel. Viete niekto porovnať prácu v oboch reťazcoch?

bucko555
26. jún 2024

Ono to záleží od konkrétnej predajne , vedenia .

dadka1997
26. jún 2024

@mata90 všetko záleží od vedenia.. nakoľko jednota sa otvára od 6 🤷‍♀️ neviem ako sa to dá poriešiť .. a do lidla si vyberajú iba tých svojich .. mňa nevzali, odôvodnili mi to tak, že mám zaväzok (2 deti) a či to mam ako riešiť, keď budú deti choré

mata90
autor
26. jún 2024

@dadka1997 veď to že bývam na dedine ďaleko od mesta, ale vo vedľajšej dedine idú stavať Lidl. Počula som,že Lidl berie aj na skrátený úväzok.

dadka1997
26. jún 2024

@mata90 ano, o ten som žiadala, ale tebe sa nikdy neprispôsobia, nikomu .. ale skúsiť môžeš, za to nič nedáš

kikusahoj
26. jún 2024

@mata90 je to hlavne o vedeni. Ja robim v jednote s kolegynou. Ja bezdetna,ona 4 deti. Kedze ma muza zivnostnika-ked nie je v praci,nezarobi-tak deti riesi hlavne ona. Ked potrebuje,pride na 7 alebo odide skor. Vsetko sa da,ale ako som pisala vyssie-je to hlavne o veducej. Co sa tyka lidlu,na to neviem odpovedat,tam skusenost nemam.

mata90
autor
26. jún 2024

@kikusahoj ďakujem za odpoveď. A platovo si spokojná? Koľko cca máš v čistom na hodinu? Ďakujem

katka164
26. jún 2024

@mata90 suseda robí v Lidli na 30h./týž. úväzok.Vyhoveli jej kvôli malej.Chodí na ôsmu raz do týždňa,a potom iba víkend.Muž je celý týždeň preč,iba víkendy doma...Myslím si,že keď vedia,resp.môžu vyhovieť takto,tak sa dá s vedením dohodnúť😉

kikusahoj
27. jún 2024

@mata90 nemam hodinovu sadzbu,ale fixny plat. Okolo 800 v cistom. Mozno nic moc,ale predtym som robila vo vyrobe na 3 smeny a mala som to iste. Takto som o pol 5 doma,nedele a pondelky som doma. Robim na mensej predajni,v supermarketoch maju viac,ale tam robia aj nedele. 🙂

petrusa87
1. júl 2024

@kikusahoj ale zodpovedate aj za manko ze

tobilasko33
2. aug 2024

@mata90 robila som v Lidli a teraz v Jednote . Oproti Lidlu je robota v Jednote prechádzka ružovou zahradou