Práca krupierky

misulikver111
5. dec 2023

Pekný deň prajem 🙂
Hľadala som si zamestnanie a dlho sa mi nepodarilo niečo nájsť. Pred dvomi týždňami som sa zamestnala ako krupierka v jednej nemenovanej herni je to celkom herná na slušnej úrovni kolegovci, sefovci všetko v pohode. Pracujem 17 hodín od 10 do 3 a dva dni mam voľno. Ale je tu jeden problém ako náhle padne 7 hodín ostanem stat v pozore niečo sa pohne alebo vydá zvuk a cikam liony. Mam strach z prepadu a nechce ten pocit odísť. Sú tam dva alarmy jeden pod sebou a druhy prenosný. Dvere sa zvonka nedajú otvoriť ja otváram zákazníkom ale nikdy nebudem môcť vedieť koho púšťam dovnútra. Keď tu prácu nechám už len ťažko nájdem niečo. Raz si poviem ze keby takto premýšľa každý a mysli len na zle tak nikto túto prácu nevykonáva ale potom si zas poviem ze ci mi bude treba keď mi niekto ublíži a nemusím sa už vrátiť domov. Neviem co mam robiť 😪. Peniaze potrebujem nutné

misiak7777
5. dec 2023

@misulikver111 robila som to 7 rokov, je to náročná práca s ľuďmi... Stať sa môže hocičo, ale to aj keby si robila napr na benzínke 🤷

misulikver111
autor
5. dec 2023

@misiak7777 áno to som si tiež povedala, že strach môžu mať aj taxikarky a podobne ale ten strach z toho je hrozný možno ma to prejde co teda dúfam a ďakujem

kubkovamama
5. dec 2023

@misulikver111 si tammdva týždne,je to málinko si zvyknúť ako v každom zamestnaní.Kolegovia sú o.k, keby si sa zdôverila niekomu? Tiež nejak začínali a poradia ti ako sa dať do pohody

madeincssr
5. dec 2023

A ešte je možnosť absolvovať nejaký kurz sebaobrany s príp. doporučením nejakých technických obranných vecičiek. Ale to už je skôr pre nejakú ostrú holku (povahovo).

gabika0825
5. dec 2023

@misulikver111 Nemáte tam nejakého strážnika? Veď v noci by mal byt nie? Mne kamoska robí ako krupierka už cez 5 rokov, z toho 3 roky v menšej prevádzke a aj tam im dali strážnikov lebo vraj tam musia byt. Neviem či nejaké nariadenie interných predpisov vo firme alebo ako to majú, no vravela mi že už tam vraj strážnika musia v noci mat. Popripade sa daj preradiť niekde kde nie si sama

marsmykkok
8. dec 2023

@misulikver111 nepozeraj toľko krimi 😉 Zase na ulicu sa nebojíš ísť, môže ťa zraziť auto. A do bankomatu vybrať peniaze za bieleho dňa sa nebojíš? Pani v Michalovciach takto zabili. Keby aj je prepad, dáš peniaze a bude. Málokedy zabijú aj človeka ak spolupracuje. A treba proste spolupracovať a chrániť si život, môžeš sa potom kašlať na peniaze.

kleopatra012
27. dec 2023

@misulikver111 takisto rozmýšľam