Práca - kariéra. Ako sa pohnúť ďalej?

majocka35
20. máj 2023

Žienky potrebovala by som radu ako sa pohnúť ďalej v živote. Mám 44 rokov a neviem ako sa posunúť v kariére v štúdiu ako zistiť v čom by som bola dobrá? Prácu mám som s ňou spokojná momentálne, ale nevidím sa tam o 3 roky napr.

majocka35
autor
20. máj 2023

uvítam nejaké nápady na dobré knihy atď.

martinmmartin
20. máj 2023

@majocka35 co vies robit tak ze to nedokaze len tak kazdy druhy? Mas nieco take?

marca12
20. máj 2023

@majocka35 Ja rada citam zivotopisy vtedy zistis,ze vsetko o spravnom nacasovani,nahode a chuti zmenit nieco.

majocka35
autor
20. máj 2023

@martinmmartin veľmi ťažko sa mi na to odpovedá a úprimne veľmi nevynikám v ničom som knihomoľ, rada sa učím nové veci, som pracovitá a mám veľmi rada prácu s ľuďmi ale nie ako zdravotník

majocka35
autor
20. máj 2023

@marca12 zaujímavé veľmi ďakujem

melanta
22. máj 2023

@majocka35 na jednej strane sa pýtaš na radu, ako sa pohnúť. Na druhej strane si tu dostala otázku, v čom vynikáš a napíšeš, že ťažko sa ti odpovedá. Vety typu som pracovitá a mám rada prácu s ľuďmi... toto povie 98 ľudí zo 100. Takže skús napísať, aké máš vzdelanie, akú máš prax, jazykové znalosti. Potom skôr niekto poradí, ktorým smerom by malo logiku sa vydať alebo možno akým smerom k podnikaniu sa smerovať. Ale napísať, že som pracovitá, no ťažko radiť z tohto.

jankaovecka
23. máj 2023

Ja som na tom podobne a to mam 36.. tiez sa velmi nevidim na mojej pozicii a na vyssiu sa akosi stale odhodlavam. Co robis v zdravotnictve?

balu90
22. sep 2023

@majocka35 skvela kniha na nakopnutie - The Magic of Thinking Big (v anglictine je aj ako audiokniha), a myslím ze sa dá zohnať aj po ceskyi.