Práca influencerov

18. aug 2024

Keď vidím ako si žijú influencery.. neustále dovolenky obediky spolupráce.. to v dnešnej dobe sa fakt neoplatí ani študovať školy.. skôr si rozbehnúť instagram .. za jednu spoluprácu vedia dostať niekoľko tisíc.. to je fakr extrém to človek poctivou prácou nezarobí
Čo si myslite?

viestta
18. aug 2024

Blbi ludia zivia blbych ludi, nic ine na tom nie je.

maca1984
18. aug 2024

Myslím si, že táto ich " sláva" nepotrvá večne.
Pozri si koľko majú rokov...
Myslíš, že keď budú mať napr.40, 50 r budú takto zarábať, budú mať spolupráce za xy tisíc ?
Ja si nemyslím.
A kto ich živí ?
No tí ľudia čo ich sledujú, tí čo kupujú všetko čo " otopkujú" .
Stále sa oplatí vzdelávať sa, pracovať na sebe, a pracovať.

lienka.7
18. aug 2024

@autorka presne ako pise
@viestta 👌
Btw, keby ste ich nasledovali, aj oni by sa museli normalne "zamestnat"
A prosím ta, ako bernu mincu neber plackovu, ta "zije" z niečo iného... ale kolagen to nie je 😉

melanta
18. aug 2024

Pár tisíc za spoluprácu dostáva pár influencerov, čo sa slovenských týka, napočítaš ich na jednej ruke. Väčšinou dostávajú produkty a tí lepší pár stoviek. Tí, ktorí zarábajú tisíce a nefinancujú si Dubaj a Chanelky úvermi, tak robia poctivú prácu. Pretože na to, aby ti niekto dal tisíce eur, musíš mať profil originálny. Tí ostatní sú trápni, ale sú hviezdy pre naivných ako ty, ktorí nevedia rozoznať realitu od fejku.

hiro
18. aug 2024

Pozri peňazí je určité množstvo a čím viac influencerov tým sa menej každému ujde. Niečo ako televízne stanice. Firmy majú obmedzený rozpočet na reklamu a pri väčšom počte staníc sa ďalšie reklamou už neuživia.

melanta
18. aug 2024

Mimochodom, pozri si toto. https://www.forbes.sk/lists/rebricek-top-influe...

Medzi top influencermi nenájdeš ľudí ako Saky, hviezdy z reality show ani podobných. Lebo tí top sú ľudia, ktorí niečo vedia. Tí ostatní sú pre naivky, ktoré nerozonajú reálny svet od toho virtuálneho.

isis234
18. aug 2024

Čertové obrázky.. peniaze kazia charakter. Niet nad to, ak máš vzdelanie. Prácu si môžeš vyberať.
Ako písali vyššie, netrvá to večne

maca1984
18. aug 2024

Ešte mi nedá nedodať jednu vec, na ktorej sa už dlho " bavím".
Keď bola kauza Zuza Plačková zatknutá aj s mužom, tóľko prispevkov tu o nej bolo.
Samozrejme nikto ju na ig nesleduje 🤣
Ale dve krásavice odtiaľto z mk ma pobavili s odstupom času.
Lebo vtedy v čase tej kauzy bola pre ne "Zuza dílerka drog, odpad spoločnosti, hnus"..no a s odstupom času som si prečítala aký predáva skvelý make up presne od týchto dvoch.

Tie isté dve čo ju mali za hnus, odpad spoločnosti tak kúpili/kupujú jej make up.
A nie, ja Zuzu naozaj nesledujem a nikdy !by som "od nej" nič nekúpila.

patus_2
18. aug 2024

Nie všetko čo vidíme je pravda. Toto si treba uvedomiť.

melanta
18. aug 2024

@maca1984 ja som si spomenula na diskusiu spred pár týždňov, kde jedna myslím anonymka riešila, prečo má Gáborík takú škaredú ženu. A iní športovci detto, veď majú na viac. Že taká Andrea Saky, to je prototyp krásnej ženy.

viestta
18. aug 2024

@melanta takym ludom obmedzene kapacity v mozgovni viac neumoznia. Len riesit take prizemnosti...

enmery
18. aug 2024

@melanta Akože krása je subjektívna. Tú tému si pamätám. Gáboríková je jedna z najkrajších žien na SK. Má nádherné črty tváre, nič umelé. Na tomto je vidieť, ako už majú niektorí ľudia zdegenerované myslenie a videnie.👎

maca1984
18. aug 2024

@melanta to bola tiež diskusia 🙈
Ja sice nesledujem ani ju na insta ( myslím Gáborikovú ženu), ale čítam, vidím..
A to je jedna krásna žena, a niečo veľmi pekné z nej srší ( pre mňa )

Tieto anonymné komplexové, premúdrelé témy, to je... 🙈

darinaslay
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enmery
18. aug 2024

@darinaslay No jediná si sa práve ukázala ty😉

darinaslay
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca1984
18. aug 2024

@darinaslay ja si cvrknem 🤣🤣

pink_lady
18. aug 2024

@maca1984 nieco velmi pekne z nej srsi na fotke...v reali je to o inom, arogancia z nej spievat vie 😉😂 /z pozorovania v restike v nasom meste 😉/
Ale to je jedno, vacsina hviezdiciek raz zhasne, napr ta mama stvorciat, no co, za par rokov uz nebude zaujem o velke decka...(ale to len ako priklad, co ma napadla)

enmery
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darinaslay
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enmery
18. aug 2024

@darinaslay Prosím Ťa, nestrápňuj sa. Ja viem, že to nemáš čím pochopť, ale robíš si tu len hambu😉❤️‍🩹

moonlight1210
18. aug 2024

Ak si myslis, ze to dokazes, tak do toho.

Len pamataj, ze kopec influencerov tu skolu popritom urobilo. Strednu i vysoku.
Lebo velmi dobre vedia, preco sa to oplati.

darinaslay
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronelag
18. aug 2024

@moonlight1210 Je to tak, to tiež nie je práca pre každého, oni o tom veľmi dobre vedia, že škola a rozhľad sa im zíde.

enmery
18. aug 2024

@darinaslay Ešteže nemám instagramy a fejsbúky. Hneď by mi kleslo IQ o 20 bodov, kvôli nulám ako si ty. Nemáš čo ponúknuť hodnotné svetu. A vyjadruješ sa ako roboš v poslednej krčme😉

darinaslay
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enmery
18. aug 2024

@darinaslay 🙋‍♀️

candii
18. aug 2024

Tak su influenceri, ktorí majú čo ponúknuť a majú zaujímavý kontent. Mňa napríklad baví všetko o nechtoch, parfemoch, varení alebo len také zábavné skvelé urobené videá .. že vidíš že tí ľudia majú talent. Potom máš fitnessakov , to je tiež tvrdá drina. No a úplne nakoniec sú pipky čo nemajú v podstate žiadny zaujímavý len zarábajú tým, že sú pekné 😁 a majú odvážne videá a fotky

bessie12
18. aug 2024

@darinaslay 😂😂😂😂😂😂😂😂 pobavila si a zlepšila moju naladu 👍😂😂😂

gab1sol
18. aug 2024

Nekupujem od influ nič, skôr sa len inšpirujem, najmä v možnostiach cestovania. Ale už som sa párkrát popálila - aký je hotel super, pritom k obyčajným ľuďom iný prístup.
Naposledy, mali sme kúpený zájazd, následne som videla, ako jedna influ rodinka je v tom hoteli v rámci spolupráce so Saturom. Myslela som si, že bude hotel odprezentovaný ako niečo dostupné pre viacerých. Páčila sa mi možnosť za poplatok si rezervovať plážové VIP cabany, či tie na mole. Keď nám včera delegátka povedala, aká cena je za deň, tak som ostala nemilo prekvapená. Cena na deň bola od 350 po 500e. A k tomu komentár delegatky - nie je v tom nič výnimočné, to čo vám poskytnú tie VIP cabany, dostanete aj na obyčajnom lehátku. Určite si to mohli dovoliť a môžu si to dovoliť aj iní (aj my, keby sme uvažovali neekonomicky), ale prišlo mi ľúto, že to bolo prezentované ako niečo bežne dostupné. Pritom nám delegátka povedala, že poslední hostia, ktorí to využili, boli tí, ktorí niečo vyhrali v hotelovom Casine.

darinaslay
18. aug 2024

@bessie12 milujem ta