Práca cez internet bez poplatkov

elly1708
6. jún 2017

Ponúkam Vám jednoduchú prácu NA DOMA.
Na začiatok ako vedľajší príjem neskôr určite aj viac. Využívajte sociálne siete a zarábajte z pohodlia domu. Overená práca ktorá funguje a je vhodná pre každého.
BEZPLATNÁ REGISTRÁCIA, ŽIADNE INVESTÍCIE, ODMENY a Rôzne akcie.

monhla
6. jún 2017

Ak sa niekto nepovie ani názov firmy, taj je to určite "Overená práca ktorá funguje a je vhodná pre každého" 😎

janette321
6. jún 2017

@monhla ak by vzdy rovno pisali o aku pracu ide tak by sa nikdy nikto neozval a neboli by komenty ako prosim info ....

novana
6. jún 2017

Koľko si už zarobila?

elly1708
autor
6. jún 2017

Je to výborná kozmetika Sirael na prírodnej báze. Baby, pozrite si webstránku. Napr. cez konopnú masť som si vyliečila dlhodobý exzém. Posielam blizsie info: Ide o slovenskú spoločnosť Sirael Cosmetics, ktora spolupracuje so znackou Topvet – kvalitná prírodná kozmetika ako: masážne gély, konopná kozmetika, kokosové oleje, bambucké maslá, kozmetika s granátovým jablkom, silice, detská kozmetika, pleťové krémy a oleje, Tea Tree Oil kozmetika, Manuka kozmetika, balzamy na pery, bylinné masti, rastlinné oleje, opaľovacie krémy, ručne vyrábané mydla, špeciálne séra, doplnky stravy (tobolky) a iné. A pre stvornohych milacikov - kozmetika pre psikov a macky. Káva a čaje s obsahom Čínskej liečivej huby REISHI (LING ZHI) a rôzne potravinové doplnky s extraktom tejto huby, produktov Aloe vera - šťava s medom a vit. C, Aloe vera kožný gél, Aloe Vera extrakt na pitie (99,6%), Zelena káva, parfumy, sviečky. Registracia je ZADARMO a nezavazna. V katalogu su ceny katalogove, pre zakaznikov a vy objednavate za clenske ceny, teda za ceny nizsie o 23-56%. Okrem predaja si mozete hladat spolupracovnikov do svojho timu jednoduchym inzerovanim v inzertnych skuinach a odpovedanim zaujemcom, z ktorych budete mat provizie. Produkty sú cenovo dostupné pre každého a u zákazníkov veľmi obľúbené vďaka svojim účinkom a skvelej cene, ktorá nemá konkurenciu. Žiadne vstupne ani iné poplatky u nás nie sú. Ani minimálne objednávky. Registrácia je úplne zadarmo, treba zadat ID 15980 a k ničomu sa nezaväzujete. Ihneď po registrácií získavate zľavy na všetky produkty, t.j. nakupujete za členské ceny. Kompletnú ponuku výrobkov si môžete pozrieť v tomto katalógu: www.sirael.sk. Ak mate nejake otazky, rada odpoviem. Ak mate zaujem o spolupracu, napiste mi. Sirael Cosmetics Europe, spol. s r.o. Náš nový katalóg Jar 2017 obsahujúci veľa nových produktov v predaju už od 12. 4. 2017 !

novana
6. jún 2017

@elly1708, Sirael ponuka MLM tu už brázdi diskusie pomaly tri roky. Ponúkaš prácu, tak sa opakovane pýtam, koľko zarábaš?

elly1708
autor
6. jún 2017

@novana ,Milá novana, celý predaj a odmena závisí komu, kedy a ako často ukážem katalóg. Ja si týmto privyrábam, ale ak si šikovná dá sa tým aj živiť. Ja taka akčná nie som, keďže mám TPP prácu, ale som spokojná s tým čo zarobím a hlavne s odmenami. Svoj príjem ti zverejňovať nebudem. Pekný večer

novana
6. jún 2017

@elly1708, ďakujem, ale ja na ukazovanie katalógu a lanárenie ľudí nemám čas ani žalúdok. Aj tebe pekný večer.

elly1708
autor
6. jún 2017

@novana
To nie je lanárenie ľudí, produkty sú pre ľudí a aj pre teba. Je to predaj, služby zákazníkom. Nikto ťa nenúti tú kozmetiku predávať, je to ponuka, tak prosím nekritizuj

unctadorg
6. jún 2017

Exzem....uzas....

dominika6
7. jún 2017

bože blbosť ako každá iná..avon ,oriflame, mary kate ,čaje,kávy,tabletky,atd atd
furt bio eko raw...čo v skutočnosti nemá s eko nič spoločné..
len furt sa niekomu nechce robiť tak musí vytvoriť piramídu..

monhla
7. jún 2017

@elly1708 To si mohla napísať rovno. Takýchto ponúk je tu denne milión ☹ Či Avon, Oriflame, Sirael, LR, ....

P.S. Dokonca to nie je úplne pravda, že práca cez net, lebo ak si už niekto objednáva z týchto firiem, tak na 99% od známych. Minimálne ušetrí na poštovnom 😉

elly1708
autor
7. jún 2017

áno je tu denne veľa ponúk a tie baby si aj privyrábajú, a stými percentami si dobre mimo, 80 percent je cez sociálne siete, a stačí povedať ďakujem nemám záujem, sedíte a kritizujete, ľudia Vám dávajú možnosti privyrobenia. Ja nemôžem vedieť, že Vás nebaví predaj a služby. pekný deň

xxxxxnnnnn
7. jún 2017

Ponúkať prácu na MK je proti pravidlám. Viď Kódex správania, bod číslo 10
Nesponúkaj služby alebo tovar (s výnimkou bazára).

https://www.modrykonik.sk/rules-kodex/

teryze22
1. sep 2017

Ahojte, mam tip od mojej kamošky na pekne zarobenie peniažkov. Jedna sa o prepisovanie 4-miestnych kodov ktore sytem vygeneruje. Za každy kod je cca 0,7€. Kolko kodov prepišeš je na tebe. Registracia je zdarma. Viac v sukromnej správe. Mne tak vyplatili cca 200€ za 3 tyždne / kto ma viac času vie zarobiť viac.

novana
1. sep 2017

@teryze22,, to si ty, čo si sa po vyplatení zobudila s rukou v nočníku? 😀 Blbý sen. ☹

teryze22
1. sep 2017

oprava- 0,07€

@novana tiež som tomu neverila .

lelkaacarlinko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikavajdova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz