Práca cez internet

daduska6199
13. máj 2023

Ahojte. Som na PN už vyše dva mesiace skrz chrbtice. Otehotnela som a budem pokračovať s PN lebo idem na rizikové. Ale už teraz sa doma nudím 😁 neviete o nejakej práci cez internet okrem kozmetiky ako je farmasi, Oriflame, Avon a pod.? A okrem telefonovania 😂 to neznášam 😂 Ďakujem za každé možné rady 🙏🥰

buberova
13. máj 2023

Táto téma je tu takmer každý deň, skús pozrieť nejaké staršie príspevky 🙂 možno ťa niečo inšpiruje

liz_lemon
13. máj 2023

je ti jasne, ze pocas PN, nemozes mat inu pracu

caroline_
13. máj 2023

@liz_lemon oficialnu nie

martinkatinka
13. máj 2023

No ked ta boli chrbtica, asi pri nicom dlho neobsedis.... To by si inak mohla ist aj normalne pracovat.... A rizikove tehotenstvo, to neviem presne aku diagnozu mas, ale ja som takmer 8 mesiacov prelezala.... To sa fakt nic nedalo robit. Keby sa dalo, tak som v práci.

larra12
6. nov 2023

Ahojte 🙂..... Každý má svoj príbeh. Keď som bola malá chcela som biť princeznou ako každé dievčatko 😁 no po čase som začala pozorovať ľudí a hadala som v akej sú situácii sú šťastný? Smutný? A raz som sedela v jednej reštaurácii prišla jedna páni či si môže prisadnut a začala rozprávať o svojom živote a dávala mi otázky čo by som urobila na jej miesto tak som rozprávala a tá pani sa mi po dvoch mesiacov ozvala že mi za všetko ďakuje.... Chcela by som napísať knihu a potrebujem váš názor 🙂 ďakujem ❤️

uchadzaciaquamol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna393
26. nov 2023

@daduska6199 ahoj ak by si mala zaujem o pracu z domu nechaj mi spravu rada ti poradim 😊

lenkag21
2. feb 2024

Ja som začala naveľa pracovať v MLM firme s katalógom,nebehám však po ľuďoch a neotravujem ich...neľutujem ,veľmi som šťastná,že som sa na to dala.Kupujem aj pre seba lacnejšie a kvalitné pomôcky do kuchyne,domácnosti,na čistenie,drogériu-všetko čo som kupovala v obchode kupujem teraz online z domu a kuriér mi to dovezie.👌😃 a aj okolie objednáva spolu somňou,takže si aj privyrobím,a teda tvorím si aj tím,aby som zarobila o niečo viac..a navyše mám aktivitu mimo dieťaťa,bežných povinností atď...baví ma to ♥️👍