Práca a ošetrovanie člena rodiny

jasha77
16. okt 2014

Ahojte potrebujem poradit.Som sama s 5r.dcerkou.Som vdova.Asi mesiac dozadu som nastupila do zamestnania.Normalne na zmluvu zatial urcitu na rok.A stala sa taka vec ze som mala dcerku v nemocnici a teraz som s nou na ocerke tyzden a pol.A dnes mi prisla od zamestnavatela smska ze mam prist pdpisat vypovoved.Moze ma vyhodit ked som na ocerke a som v skusobnej dobe?Poradne neviem nestretla som sa s tym este kedze na ocr som prvy krat.

sisaha
16. okt 2014

@jasha77 bohuzial v skusobnej dobe moze hocikedy... No nie si povinna ist tam,pokial si stale na očr. platenych mas len prvych 10 dni.

katarinamarkova
16. okt 2014

@jasha77 pocas skusobnej aj on aj ty mozte dat vypoved kedykolvek bezdovodne.....ked si na OCR mas byt doma s malou, aj pre pripad, ze pride konktrola 🙂 takze podpisat mu to prides az potom :(
vypoved ti moze dat, si v skusobnej dobe

petrouchka
16. okt 2014

Ak si v skusobnej dobe, tak moze zamestnavatel (ale aj zamestnanec) ukoncit pracovny pomer aj ked si PN alebo OCR. Ale nechapem, naco mas ist podpisat vypoved?
podpisuje sa len ukoncenie PP dohodou, podla mna v skusobnej dobe Ti len daju oznamenie, ze ukoncuju PP v skusobenj dobe

arabelka19
16. okt 2014

Praca na doma , aj pre mamicky . Spolocnost DXN -zdrave vyrobky, online siete..kontakt : jambrichovadxn@gmail.com 🙂