Poznáte firmu VM Velvet s. r. o.?

slniecko192
22. feb 2013

Ahojte poznáte niekto túto spoločnosť http://www.profesia.sk/praca/vm-velvet/O1426378? Boli ste už niekto na pohovor? Chcela by som vedieť o čom to je, pretože o prácu tipu poisťovací poradca a pod., kde je potrebné otravovať a prehovárať ľudí nemám záujem. Dakujem pekne.

sissy27
22. feb 2013

keď zroluješ dole, máš tam napísané, že sa jedná o pozíciu obchodného zástupcu, reprezentanta...aj ponúkaný plat s mega rozpätím niečo napovedá... takže to bude o tom, aby si predala čo najviac produktov, priniesla čo najviac zákazníkov firme a € si ťažko zaslúžila 😉

marcelzmakady
11. apr 2013

je to herbalife ... neoplatí sa tam ani ísť...

pasteleria
19. jún 2013

mne tiez vcera volali, takze dakujem pekne, nikam nejdem. ste mi usetrili cas i peniaze na cestu 😉

farmacia
24. jún 2013

Myslíte, že sa tam oplatí chodiŤ??? Bol tam niekto z vás? Na akom princípe to tam funguje? 😎

alexandra878
11. júl 2013

Ja tam mám ísť zajtra presne povedané do Košíc.

tojesnadvtip
10. feb 2015

...v podstate vsetky ponuky, kde je pri mzde uvedene "provízny systém" su o tom istom..........firma, ktora taketo "pozicie" ponuka nema v podstate co stratit.......moze zamestnat aj 1000 ludi (nehovoriac o tom, ze odvody a vsetko si plati zamestnanec sam, pretoze sa malokedy jedna a klasicke pracovne zmluvy...) a ma istotu ze nejaka cast z nich aj realne cosi preda a oni maju tak zisk zaruceny..............samozrejme netvrdim ze sa takto nedaju zarabat tisice euro mesacne, ale vzdy kazdemu tvrdim, pokial si sikovny, mas obchodneho ducha, veris si a vies ludom predavat.......nema zmysel otrocit pre nejaku spolocnost za proviziu, ked si mozes zalozit podnikanie sam a zarabat tak omnoho viacej..........cize vo vseobecnosti nevidim moc zmysel zucastnovat sa takychto MLM systemov.............bud zarobis malo (takmer nic) alebo zarobis vela (no tu ma zmysel asi skor vlastne podnikanie ako stale pre niekoho otrocit.........)...