Potrebujem k lekárovi test?

25. nov 2021

Ahojte, chcem sa opýtať. Potrebujem ísť na kožné vyšetrenie. Podľa aktuálneho covid automatu potrebujem test alebo na vyšetrenia sa to nevzťahuje? Ďakujem

michaelam2
25. nov 2021

to vam povie lekar, zavolajte do ambulancie...niektori lekari test chcu, niektori nie

patka06
25. nov 2021

kovid automat momentálne neplatí, podľa neho k lekárovi test nebol potrebný nikdy.
Lekári si sami určovali podmienky, takže sa musíš opýtať u lekára, ku ktorému ideš.

matkahelka
25. nov 2021

moju kolegynu dnes v nemocnici pri vchode otocili, isla na kontrolu na internu ambulanciu a vraj je odo dnes nutne OTP ku vsetkym lekarom

titla
25. nov 2021

Ja som bola dnes so synom na Kramaroch a nikto test, ani potvrdenie o ockovani neziadal.

liusa82
25. nov 2021

ozaj a samotesty neuznávajú? také čo si doma spravite

marianna_peskova
26. nov 2021

Každý lekár má svoje podmienky. Moja zubárka odo mňa žiada test, gynekologička nie. 🤷🏻‍♀️

zuzanka.zuzu
26. nov 2021

každý lekár resp. nemocnica pre všetky/niektoré oddelenia/lekárov má svoje podmienky... jedno oddelenie OTP, druhé všetci test (aj OP) a tretie nič 😀 pýtaj sa priamo na mieste

marco2
26. nov 2021

Ja som bola včera u obvodnej a pytala test

kliatana
26. nov 2021

to je individualne asi ako kde, ked som bola u obvodnej nepytala nic, u zubara naopak som mala pocit ze som mala prist aj v skafandri najlepsie.

nikolka1992
26. nov 2021

@matkahelka to nie je pravda..vyhlaska nepusti...lekar lieky potraviny su vynimka...tak jej treba povedat tak stichne...ja som bola na ortopedii a idem na stitnu takisto nepytaju

michaelam2
26. nov 2021

@nikolka1992 mozno to mysleli v ramci ich nemocnice ..ze tam treba ku kazdemu lekarovi OTP

nikolka1992
26. nov 2021

@michaelam2 nie plati mimo okres ja idem do dvoch nemocnic

michaelam2
26. nov 2021

@nikolka1992 neviem teraz o čom hovoríte a či ste chceli reagovať na mňa

klip0
26. nov 2021

@nikolka1992 už je to teraz tak, že lekár môže pýtat test ak chce. Čiže môže odmietnuť pacienta bez testu, má tu právomoc, rozhodnutie je na ňom

vilaamalka907
26. nov 2021

@marianna_peskova tak zubár pracuje v ústach tam test treba hlavne ak vŕta

marianna_peskova
27. nov 2021

@vilaamalka907 Môj manžel nepotreboval test k všeobecnému lekárovi a tiež mu pozeral do úst. 🤷🏻‍♀️