Posmech v práci

23. nov 2021

Ahojte prišla som sa sem trochu posťažovať. Pracujem v jednej veľkej firme mám 25 rokov a našla som si tam priateľa ktorý pracuje na vedúcej pozícii je odomňa starší (37r.) zo začiatku to bolo fajn ibaže mňa potom presunuli na pracovisko k nemu síce nepracujem priamo pod ním mám iného šéfa ale aj tak občas započujem trápne narážky typu že si ma vybavil k sebe a že som s ním kvôli lepšej práci a že sa kvôli mne rozviedol atď väčšinou to hovoria jeho kolegovia čiže muži v jeho veku ktorí si potrebuju asi zvýšiť ego...s pritom ani jedno z toho čo hovoria nie je pravda. Milujeme sa a vzťah nám funguje už takmer rok a pol aj som to s ním riešila ibaže nikdy nie sme spolu keď niečo také povedia a nechcem aby to vyzeralo že som sa mu sťažovala kvôli blbosti...ja viem že by ma nemalo zaujímať čo hovoria iní a ešte k tomu jeho trápni kolegovia ale občas to človeka zamrzí...ako by ste to riešili? Ignor alebo niečo povedať?

deti95060810
23. nov 2021

nie je dobré si nájsť partnera na pracovisku... 😉

autor
23. nov 2021

@deti95060810 je to veľká firma zo začiatku sme sa naozaj ani nestretávali počas práce... aj teraz som síce blízko neho ale nie sme v kontakte iba jeho kolegovia zistili že sme spolu a majú blbé reči občas

deti95060810
23. nov 2021

napísala som ti to z vlastnej skúsenosti... tiež to bola veľká firma...

roztlieskavacka
23. nov 2021

A co si čakala ?

kittykat22
23. nov 2021

on sa koli tebe rozviedol? Tak to nemas sancu. Ti ludia tam ta budu neznasat. Nikdy ti to neodpustia a nezabudnu. Najdi si inu pracovnu poziciu. Nemyslim si ze na teba ziarlia a zvysuju si ego. Oni tebou normalne opovrhuju. Nema to nic spolocne s tym ako chcu byt ako ty. Skor naopak. Nechcu mat s tebou nic spolocne a davaju ti to okato najavo. Zmen firmu.

basska_b
23. nov 2021

Inú prácu, jednoznačne a čím skôr. Bola som v podobnej situacii a v zuboch by ma rozniesli. Takí ľudia nemajú čo na robote, len rozprávať o iných ľuďoch. Muž sa kvôli mne určite nerozviedol, rozviedol sa 1.5 roka predtým a dôvody tam boli úplne iné, ale niektorí ľudia radi vymýšľajú

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3petka
23. nov 2021

Ignoruj ich závidia tvojmu chlapovi či máš. Nie je pravda že je zle mat priateľa v tej istej práci. My s mužom sme sa poznali tak že bol môj šéf od začiatku sme spolu robili a robíme už 14 rokov.

kittykat22
23. nov 2021

@basska_b ale ona pise, ze je s nim rok a pol, a ze jej vycitaju, ze sa rozviedol koli nej. Nie ze sa rozviedol 1.5 roka predtym ako ju stretol. Si to asi zle pochopila.

deti95060810
23. nov 2021

@3petka my sme spolu ešte dlhšie... 😉
autorka má problém s niečim iným a nie s partnerom.... 😉

opuska
23. nov 2021

tak pokial sa mate radi a viete, ze vas tieto reci nerozhodia tak to treba len ignorovat asi, ved ich to casom prejde, teda snad. a pokial nie tak jedine uvazovat o novej praci.

basska_b
23. nov 2021

@kittykat22 Ja píšem ale o sebe 😀 zhoda čísel . Pardon za chaos

marca12
23. nov 2021

Snazila by som sa nevsimat si ich alebo ich uzemnit nejakou vtipnou poznamkou. Ved su to len trapne vtipky,co ti hovoria.

autor
23. nov 2021

@kittykat22 nie nerozviedol sa kvôli mne bože 😄 veď je tam napísané že to nie je pravda... rozvedený bol už dávno predtým ako sme sa vôbec spoznali

autor
23. nov 2021

@viestta nepreložil ma k sebe on iba tam potrebovali ľudí tak nás tam viacerých presunuli 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. nov 2021

@marca12 áno sú to len trápne poznámky od nich veď oni to hovoria len keď sú spolu všetci inak keď sú sami tak sa pozdravia a idú ďalej ale je to nepríjemné trochu...

123andy123
23. nov 2021

Tak sa presun naspat na pracovisko kde si pred tym pracovala. Aby ti nevycitali ze si ta zobral k sebe. Asi mu zavidia ze ma mladu babu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. nov 2021

@viestta on môj šéf nie je ako som už písala 🙂 a pracovné miesto určite meniť nebudem ale to je na dlho a nie je to kvôli nemu ale kvôli tej práci a platu

bubinko1506
23. nov 2021

Zmenila by som oddelenie alebo firmu. Vlastna skusenost, s partnerom sme sa spoznali v praci, bol moj sef. Odisla som z firmy 2 mesiace potom, co sa prevalilo, ze sme spolu. Pritom nikto nemsl blbe reci a s byvalymi kolegami sim v kontakte doteraz.

eeffka
23. nov 2021

A preco by mala menit pracu ona? Sak nech zmeni on 🤦‍♀️ normalne zasnem. To ste vsetky take poddajne? Tipujem to na nejaky kolektiv s nizsim IQ, ak by som bola v danej situacii tqk po 1. By som sa nahlas ohradila nech si kazdy spocita sam datumy a po 2. Pri mojej povahe by sa ani neodvazili trusit sproste poznamky.

autor
23. nov 2021

@eeffka no veď ono to nie je také hrozné ibaže mi to už začína liezť na nervy občas oni to hovoria len keď sú akože partia inak si nás nikto ani nevšimne preto potrebujem radu že či je lepšie ignorovať ich alebo skôr ich nejako odbiť tiež pretože oni do mňa neútočia ale hovoria to tak s humorom (áno znie to divne ale je to tak)

sickynickyobsadene
23. nov 2021

Majú ta za k** u.Aj to tak vyzerá podľa opisu.12 ročný rozdiel,rozvod,iná pozícia v práci....

autor
23. nov 2021

@sickynickyobsadene akože prepáč ale urážať má tú naozaj nemusíš a stačí si prečítať poriadne čo som písala vyššie za 1. Dvanásťročný rozdiel vo vzťahu je dôvod na to aby si niekoho nazvala k....u??
Za 2. Rozvod bol oveľa skôr ako sme sa vôbec spoznali
3. To že on pracuje na vyššej pozícií má čo spoločné somnou?? Ja som sa do tej firmy dostala sama ešte skôr ako sme sa spoznali a nepovýšil ma ani nič iné on ani nie je môj šéf iba pracujeme na rovnakom pracovisku ale nie je môj šéf...

sickynickyobsadene
23. nov 2021

Nie nepíšem že si...ale že ta oni za ňu majú...to je snáď rozdiel.

autor
23. nov 2021

@sickynickyobsadene tak nepíš že aj to tak vyzerá keď to tak nemyslíš 😉 neviem kde žiješ keď sa ti v tejto dobe zdá 12 ročný rozdiel veľa... podľa mňa to nie je o veku ale o tom či si rozumieme a áno rozumieme si a všetko nám funguje tak ako má a sme šťastní a nie nie som k...a

portret7
23. nov 2021

Ignoruj to, ak je to dobre platená práca, nastav sa do módu, že do prace chodím pracovat a zarábať, nie si hľadať kamarátov…každá senzácia trvá 3 dni, príde iné neskor na pretras, zvyknú si😉

eeffka
23. nov 2021

Akym humorom? Hahahaha frajer si ta prelozil k sebe? No HAHA tak sme sa pobavili, verim ze si/ste tuto hlupost nemyslela/li vazne a viac o tom nebudem musiet pocuvat nemiestne poznamky. A je po probleme, len na to treba mat povahu.

autor
23. nov 2021

@sickynickyobsadene asi som sa tu zle vyjadrila pretože vy ste to pochopili ako keby ma v tej práci išli ukameňovať ale skutočnosť je taká že sú to od nich také podpichovačky...nikto ma tam nešikanuje kvôli priateľovi 😂 len som chcela nejakú radu ako ich odbiť alebo tak ale nevadí ďakujem 😄