Poraďte prácu na doma

renata27322
11. mar 2024

Ahojte, neviete náhodou o nejakej práci na doma? Privyrobiť si aspoň 300-500€, ďakujem

sisa_s
11. mar 2024

A vystudovane mas co? Prax v com?

renata27322
autor
11. mar 2024

@sisa_s ešte študujem, prax mám len v laboratóriu alebo v lekárni

sisa_s
11. mar 2024

@renata27322 a s tym aku ocakavas pracu na doma? Ved nerobis IT, prekladatelstvo, doucovanie, atd...

renata27322
autor
11. mar 2024

@sisa_s nejaké callcentrum, zákaznícka podpora🙂

13uzivatelka11
11. mar 2024

Tak takých je plná profesia, stačí otvoriť.

slnkojezivotabudic
11. mar 2024

@renata27322 ahoj to co hladas mozem poradit jedine ipsos, robieval to priatel, tych 300 zarobis, ak pojdes 12 ky tak aj 500 🙂

slnkojezivotabudic
11. mar 2024

@renata27322 ak vies anglicky alebo iny jazyk mas aj sirsi vyber 🙂

jasminka548
11. mar 2024

Už si to dlhšie všímam,ak sa niekto opýta na prácu z domu,hned sa ho snažite odradiť.Neviem prečo by iba tí ,čo majú vysokú školu mohli pracovať z domu.Ved ak nechcete poradiť ,neradte.Ale hneď taký ton,vo si ti vôbec ta dotyčná dovoľuje sa také niečo opytat.Ja mám len maturitu,pracujem z domu 4.rok.Mam skusenosti s Ipsos,Data collect,Stem Mark,Médiá Call,Medevio.Treba vyskúšať,čo bude vyhovovať.Vsetko sa dá naučiť.

gemerka17
11. mar 2024

@jasminka548 nikto netvrdí, že ten kto má VS alebo prax, môže len pracovať z domu. Áno máš pravdu všetko sa dá naučiť (či už na VS, praxou alebo svojpomocne časom ako ty). Vieš čo všetky tieto 3 možnosti spája ? Úsilie, snaha a čas. Inak povedané veľa času, snahy a učenie sa. Napísať na MK stále príspevok poraďte prácu na doma je vhodné pre človeka, ktorému nestojí ani 5 sekúnd na to, aby začal googlit. Na MK mu vyhodí nespočetné množstvo príspevkov na túto tému. Fakt si vieš predstaviť takého človeka, ktorý má problém zvládnuť najľahšiu a najprimitivnejsiu vec, aby sa sám naučil problematiku a išiel na trh práce?

sissy27
11. mar 2024

@jasminka548 pretoze 99,99% pytajucich sa ma predstavu, ze za pol hodinku denne klikania po internetoch ma zarobene aspon tie 3 stovecky na mesiac a ze k tomu nepotrebuje nic specialne vediet. A samozrejme to zvladnu s uvrieskanym dietatom na krku Lenze presne takto to nefunguje.
Noze nam prezrad, kolko casu musis venovat ty prieskumom (predpokladam v roli anketarky), aby si zarobila povedzme na najom. Lebo ak by som to mala robit 12hod denne ako sa tu spomina v niektorom prispevku, aby som mala 500€ mesacne, tak k tomu len tolko - peniaze sa daju zarobit aj jednoduchsie.
Netreba mat vysoku skolu, ale treba mat skusenosti, prax a podmienky na serioznu pracu z domu.

jasminka548
11. mar 2024

Ano robím anketarku ,robím pre viac call centier a ešte mám aj ďalšiu prácu,aby som mala nejaký pohyb dva krát v týždni dorucujem pre alternatívnu postu.Som už 9 rokov na ID po úraze ,tak som rada,že môžem pracovať aspoň takto.

sissy27
11. mar 2024

@jasminka548 len ty mas trosku inu situaciu, pre teba to je v podstate hlavny prijem a vies tomu venovat dostatok casu. Zas asi keby si to robila hodinku denne, tak by z toho nejak extra penazi nebolo. Takze stale sa vraciame na zaciatok, ze ako nenarocna brigada popri dietati to vhodne nie je.

jasminka548
12. mar 2024

@sissy27 no to asi nie.Ale to doručovanie by išlo aj s dieťaťom.Dcera to robila s dvomi deťmi v kočíku počas materskej.

finfog_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz