Poraďte mi prácu na doma

majka826
29. máj 2012

kočky neviete o nejakej práci na doma ? Z materskej a jedneho platu to prestavam zvládať 😖

anjelicek26
29. máj 2012

@majka826 - no rucne prace jedine, to sa da robit po veceroch a pokial si najdes nieco unikatneho, tak sa privyrobit da - hackovane ciapky to asi nebudu, to je trh presyteny... ale sitie kocikovych podloziek, prerabanie vaniciek, malovanie na textil, robenie tutu sukni... to by urcite slo...

kacenka78
29. máj 2012

@majka826 ja som na prvej materskej zacala zdobit vyrobky decoupage (servitkovou) technikou a skusala ponukat na nete aj medzi znamymi - drzalo ma to asi rok, zaujem aj bol, ale námaha, naklady a cas vynalozeny na vyrobu tychto veciciek bohuzal nebol adekvatny tomu, co sa mi podarilo privyrobit, vecere som travila vkuse pri tvorbe...ale aspon nieco a hlavne zmenila som myslienky.... potom som skusial dalsiu "pracu" z domu, stala som sa členom jednej kozmetickej spoločnosti (nebudem menovat, typ ako AVON a pod.).. nemala som velke zarobky, ale pri vtedajsej materskej 194 € privyrobenie vo vyske cca 100 € a viac bolo tiez dobre... a ostalo mi to doteraz, nastupujem o mesiac zase na matersku a opat sa budem venovat tomu teraz uz "mojmu hobby"... neberte to ako propagaciu, ale ako moju skusenost, ako na materskej ziskat nejake to euro navyse....

traktor
29. máj 2012

..alebo si najdi dietatko na strazenie..ja to takto tiez planujem 😉

nibiru
29. máj 2012

bohužial pokial to budu ručne prace priprav sa na počiatočnu investiciu a tiež je otazne či sa ti podari tovar pravidelne predat aby sa ti nestalo že investuješ spraviš a nakoniec to nebudeš vedet predat ....čo tak plnenie obalok je tam sice počiatočny vklad za material ale po odovzdani si hned vyplatena nemusiš cakat.ja sa snažim najst si upratovanie tak na hodinku-dve a nic proste ak niekde su vatčinou zname na dochodku proste taku robotku najdes len po znamosti kamoška takto upratovala banku a krasne si privirobila.umna ručne prace nehrozia pri malej nenam šancu som rada ked sa mi podari zašit dačo pre nas čo potrebujem mala mi hned pomaha 😀

hoogy
29. máj 2012

@majka826 zalezi aj aku mas povodnu profesiu, ja som napriklad pri malom doma prekladala a ucila som anglinu take male deticky. mozes skusit nejake strazenie deti ked sa na to citis. podla mna tieto rucne prace nie su az tak cenene musela by si mat nieco velmi originalne. este aj zavisi kolko casu mozes niecomu obetovat.

majka826
autor
29. máj 2012

viete čo je na tom najhoršie ? že som krajčírka ale nemám rada tú prácu presne ako vraví hoogy , je to necenená robota ☹