Poraďte manuálnu prácu na doma.

misko29
9. sep 2019

nevedel by prosím niekto poradiť overenú prácu na doma .ale ozaj len z domu ?
žiadny predaj kozmetiky prosím ani nič podobné skôr manuálna práca .

esmera50
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dopolbokaodrata
9. sep 2019

@misko29 a co vieš robiť, v čom si dobrá, čo vieš ponúknuť? Mala si zamestnanie, ktoré by sa dalo robiť z home office? Ak nemáš adekvátne vzdelanie, príp schopnosti, tak iné ako otravovanie ostatných s pochybnými produktami ti neostáva.

esmera50
9. sep 2019

na doma sa dajú aj prepisovať texty a pod.

majkeel
9. sep 2019

Obchodovanie z domu na burze - opcie, forex,... zacat s nizsim kapitalom. Par mesiacov potrva si to nastudovat, zalozit si demo ucet a postupne skusat. Takto sa da dlhodobo a nezavisle pracovat z domu.

svettii
9. sep 2019

Čo ja viem, ja som tiež chclea niečo také ale za tie roky som nikdy nič normálne nenašla. Možno len skúsiť zužitkovať niečo čo ťa baví, nejaké hobby 🙂

qsookie
9. sep 2019

To je len pre šikovných, ktorí dačo ovládajú a nesedia pasívne na zadku a čakajú, že im niečo spadne samé.

baskarepkova
9. sep 2019

@misko29 programovanie? https://www.learn2code.sk/kurzy/online/programo... urob si kurz alebo nieco take a mozes si byt sam sebe pan :D freelancer alebo take nieco.. ale popravde ja by som asi programovanie nedala s mojou mozgovou kapacitou :D teraz sa nechcem zhadzovat ale vazne to tak je :D

misko29
autor
10. sep 2019

@esmera50 k tomu prepisovaniu viete aj priamo odporučiť nejakú serióznu firmu čo to ponúka ?googlim googlim a všetko skoro len práce predaj kozmetiky a na to ja nie som.a musím brať do úvahy aj to že som na pár mesiacov s jednou nohou imobilná

esmera50
10. sep 2019

@misko29 radšej nie, neviem :D tiež som skúšala, mám VŠ a nemôžem sa adekvátne zamestnať, holt SR

misko29
autor
10. sep 2019

@esmera50 mne by stačila hociijaka práca .už aj keby bolo niečo také že navliekanie koralok plnenie obálok .kedysi si pamätám že to riadne existovalo .no nájdi teraz niečo také .bez šance 😀stačí mi len na obdobie čo som doma prekryť aspoň malú časť chýbajúceho príjmu

vondolina
10. sep 2019

@misko29 vyskúšaj si pozrieť napríklad teraz čo som videla fičí také akoby štrikovanie, ale je to vlastne len prevliekanie vlny medzi prsty a robia sa z toho deky, je to jednoduché 🙂

ajja1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera50
18. sep 2019

@misko29 ano, to som chcela robiť na privyrobenie aj ja, ale je to asi podfuk

eeerickal1
18. sep 2019

Kamoška mi akurát včera písala @ajja1 že niečo také skúšala a nestálo to za nič. Že to bol len nejaký podfuk.

ajja1
18. sep 2019

@eeerickal1 podfuk to urcite nie je. Vzdy vyplacaju co maju, samozrejme ja spolupracujem len so znamimy prieskumnymi agenturami. Samozrejme ze sa na tom neda zarobit majland, ale na drobne privyrobenie si s nizkou casovou narocnostou to je super.

misko29
autor
19. sep 2019

@esmera50 asi hej .jedna Česká firma mi teraz odpovedala na mail ohľadne takejto práce no ale na začiatok záloha 89eur za produkty čo pošlú.hned som im aj odpísala že určite neklamete ľudí 😀

hefo
19. sep 2019

@majkeel Takú sprostosť radiť, že ťa huba nebolí.
Na úspešné obchodovanie na burze treba buď veľa peňazí alebo veľa informácií. To človiečik, ktorý sa o radu pýta na fóre, nikdy nebude mať...

Ja som v tomto skeptický, nenáročná práca na doma neexistuje. Teda taká, za ktorú by niekto platil. Dá sa zarobiť len za prácu, ktorá vyžaduje slušnú kvalifikáciu.

eeerickal1
25. sep 2019

Asi je to všetko vec názoru @ajja1 🙂

terka_terus
29. jan 2020

@esmera50 dobrý deň vy poznáte nejakú firmu pre ktorú by sa dalo prepisovať texty a tak? Viete to by ma bavilo a chcela by som niečo také robiť doma popri rodicaku.

esmera50
31. jan 2020

@terka_terus no to aj ja :D ale nepoznám, aspoň nie takú, ktorá by nebola podvodná :D Keby dačo, dám vedieť...Česi to núkajú cez inzerciu často, skúste niekde pozrieť, ale netuším, či je to podvod alebo nie

simmma
2. sep 2020

@misko29 ja pracujem s firmou ktora je na Slovensku este len 2 roky takze sa da pekne zarobit 🙂 ponuka kvalitnu kozmetiku a drogeriu a z výrobkov je pekný zisk kedze nie su drahe a maju vysledky

esmera50
8. sep 2020

@simmma hej? odstránia ja jazvy po akné staré roky???

simmma
26. sep 2020

@esmera50 nie je to záležitosť jedneho mesiac určite.... ale po troch mesiacoch mozem povedat ze mam hladku plet na tvary ako babatko 🙂

judar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera50
7. nov 2020

@simmma naozaj????

esmera50
7. nov 2020

@judar takéto komentáre sem, prosím, nepíšte

skipi18
27. mar 2023

Ahojte,máte niekto skúsenosti s firmou manuálnu výroba.cz,platí sa vopred nejaké štartovné okolo 80€,a potom už nehradí nič ani poštovné keď odosielame hotové výrobky, ďakujem za každú reakciu

maymiko
29. dec 2023

@esmera50 poprosím bližšie info

maymiko
29. dec 2023

@skipi18 dávajte si pozor. Ide o podvod