Poradca zdravého životného štýlu a zdravia

zuzi0911
28. aug 2013

AAhojte kocky...mate niekto skusenosti s takouto pracov?? Ako sa pracuje...podla inzeratu ponukaju moderne pracovisko tak si to predstavujem ze klienti budu chodit za mnou...ak mate skusenost mozete mi napisat nieco blizsie? A ako prebieha pohovor? V utorok mam pohovor tak sa chcem pripravit...Dakujem

lujza123
28. aug 2013

@zuzi0911 no neviem ci je to to iste ale tu v trencine je ich cela sekta...tiez sa volaju poradcovia welness, su to vsetko panie okolo 40 - 50, poznat ich podla zvlastne bledej koze (asi z tej kozmetiky co predavaju) a pokial viem ich hlavna pracovna napln je zhananie novych obeti ( neustale si davaju inzeraty typu: Praca v kancelarii 800 eur mesacne! alebo Hladam manažerov do pracovneho timu a pod. ) cize funguju ako pyramida..kazda pani ma pod sebou niekolko dalsich pani a tie dalsie maju pod sebou dalsie.
Potom viem ze predavaju tu "revolucnu" kozmetiku z ktorej su blede ako smrt..no a nejaku zazracnu vodu, to najskor presvedcia obet ze si musi kupit na platky u nich pristroj za 1000 eur ktory obycajnu vodu nejako oziari a ta je potom zdrava no a tuto zdravu vodu predavaju pribuznym a kadekomu (samozrejme spolu s kozmetikou, volakymi vyzivovymi doplnkami a pracovnou prilezitostou)
Kamoska bola na jednom takom pohovore, totalny natlak vyvijali aby sa zaviazala na kupu pristroja a ze ako na tom zbohatne...

Ale niektore tie tety sa tym zivia dlho..cize ano zrejme aj tak sa da celkom dobre zivit a zarabat..len treba mat na to povahu

zuzi0911
autor
28. aug 2013

Ojha...no tam nolo ako napln prace rady ohladom zivotneho stylu aj pre sportovcov...lebo hlavne hladali niekoho zo zdravotnictva aj pohovor je niekde v zdravotnom stredisku...tak neviem dakujem
@lujza123

lujza123
28. aug 2013

@zuzi0911 tak to vobec nemusi byt ono..mna to len napadlo ked som videla ze poradca...takych praci je vela od serioznych az po vseliakych sarlatanov

zuzi0911
autor
28. aug 2013

@lujza123 som z toho akasi neista...studio sa vola heart harmony...neviem no uvidim 🙂 dakujem

dejka77
28. aug 2013

@lujza123 Tak to potom nie je praca, ale okradanie ludi. Na to netreba mat povahu, ale svedomie.

dasiacik
28. aug 2013

@zuzi0911
Je to Herbalife.Priprav si peniazky na kupu licencie a
vyrobkov na zaciatok tvojej "kariery".

zuzi0911
autor
28. aug 2013

@dasiacik ale ta firma sa vola inak... a navyse aj pohovor je v zdravotnom stredisku alebo v nemocnici...tak neviem...dakujem...uvidim ak budu pytat peniaze tak sa na to vykaslem...

dasiacik
28. aug 2013

@zuzi0911
Pre tieto firmy "predavajuce" zdravie a krasu je vyhodne
ked sa im na inzeraty ozvu ludia so vzdelanim zdravotnickeho
zamerania,prip.kvalifikovane kozmeticky,kedze ich system
prace je zalozeny na troch sferach-vonkajsia vyziva,
vnutorna vyziva,a tusim nieco pre sportovcov a wellnes.
Takze,cim viac je clovek kvalifikovany tymto smerom,tym
je pre nich uzitocnejsi,a maju menej roboty so zaucanim.
Tieto firmy pracuju vsetky podobnym,ak nie rovnakym
systemom.

dasiacik
28. aug 2013

@zuzi0911
Este nieco-tie firmy,studia,ktore robia tie pohovory sa
nikdy nevolaju tak ako tie vyrobky,ktore ponukaju.Vzdy
je to nieco v zmysle "studio krasy a vitality","salon zdravia",
"studio harmonia",apod.

zuzi0911
autor
28. aug 2013

@dasiacik no uvidim ako to dopadne...dakujem pekne...

camilapo
4. sep 2013

@zuzi0911 ahoj,tak ako to dopadlo??? 🙂

zuzi0911
autor
5. sep 2013

@camilapo ahoj...noooo nie je to dilerstvo...musela by som i som si zaplatit iba licenciu a skolenie ale nechala som to radsej tak...aj ked tvrdili ze mi nic kupovat nebudeme ale budeme sedet v kancli a za nami budu chodit klienti...predsa len fakt neviem co by som od toho mohla ocakavat mozno po zabehuti by som musele nakupovat a kebxy cem odist tak by mi dali este aj priestory zaplatit tak radsej nie...najdem si nieco ine...dakukjem za opytanie

camilapo
6. sep 2013

@zuzi0911 ja dakujem za odpoved 🙂,no uz len to,ze si musis nieco zaplatit tak to odradza,ze?neskutocne vela inzeratov je na tento styl a stale to obmienaju.

bublinaaa1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz