Pomocná sila v kuchyni - plat

6. sep 2024

Pomocna sila v kuchyni na škole zarába naozaj len 550€ v čistom? To ako vážne?

raztovsetkozmizne
6. sep 2024

Nie

autor
6. sep 2024

@raztovsetkozmizne a koľko?Toľko mi ukázalo z tých tabuliek?

30majka71
6. sep 2024

Minimálnu mzdu

jaga18
6. sep 2024

Záleží od úväzku. Keď je len 5 či 6 hodinový, tak áno, vychádza to cca toľko. Keď na plný úväzok, tak minimalka.

autor
6. sep 2024

@jaga18 takže cca 615€ no super

raztovsetkozmizne
6. sep 2024
petulda333
6. sep 2024

@raztovsetkozmizne toto je do skoly?

raztovsetkozmizne
6. sep 2024

Aha prepáč, nevšimla som si že ,, školy,, v každom prípade ak to má byť plat počas školy, tak zarobíš podľa mňa ako študent celkom OK

ptvw
6. sep 2024

@raztovsetkozmizne nie pocas skoly, pise o pomocnej sile do školskej jedálne kriste

ptvw
6. sep 2024

Je to nezaplatena makacka, znicis ci chrbticu,zoderieš sa , cez leto zimu umieras od tepla, si mastná a smrdis od výparov ale teda viem ze zeny si nosia jedlo aj domov koľkokrát veľa ostane to je akože jedine plus ze nakŕmis rodinu ak im to bude chutiť a teda ak sa kuchárky podelia ...

ivuska027
6. sep 2024

Skoly idú podľa iných tabuliek, nie podla zakonnika práce.

raztovsetkozmizne
6. sep 2024

Aha už chápem príspevku :D blbá som jak poleno :D každopádne, do školy nechoď.

moravcikovalucia
6. sep 2024

Ahoj ja robím pomocnú v kuchyni v MŠ a mám 656 v čistom

autor
6. sep 2024
autor
6. sep 2024

@moravcikovalucia a si spokojná?Mš je určite lepšia ako Základná alebo stredná škola

raztovsetkozmizne
6. sep 2024

Ak tam vyslovene nejdeš hľadať prax do budúceho povolanie v gastro biznise, stratíš tam čas.

moravcikovalucia
6. sep 2024

Ak sa dostaneš do blbeho kolektívu tak sa namakáš, je to ťažká robota, dvíhať ťažké hrnce, o upravených nechtoch sa ti bude už len snívať, my nemáme ani sprchu. A napachneš od jedla. Ja som aj pri výdaji jedla, pani učiteľky zavádzajú kde sa dá, keď sa nosia taniere tak oni sa postavia tak že nemáš kde prejsť. My si aj sami umývam jedáleň (podlahy, chodby). Je to nezaplatená robota.

moravcikovalucia
6. sep 2024

Ale v MŠ je to určite lepšie, my varíme 250 detských porcií a do 50 dospelých. U nás varíme aj pre inú škôlku tak nakladáme jedlo aj do várnic. V škole je to omnoho viac a sú to večšie mnošstva súrovín ktoré musíš spracovať. Jediný bonus je to že v lete som 4 týždne doma. Dovolenky mám 30 dní.

autor
6. sep 2024

@moravcikovalucia to všetci v školstve majú viac dovolenky?

moravcikovalucia
6. sep 2024

Učiteľky samozrejme viac, dní oni majú aj čierne voľno, to je keď zastupujú jedna druhú tak si ho potom čerpajú. Do veku 32rokov máš 25 dní, v 33 rokov máš 30 dní. A áno všetci čo sa týka školstva MŠ, ZŠ, SŠ

hors
6. sep 2024

Ahoj robím kuchárku na Strednej škole spojenej s ZS.
Pracovni čas 7:00 do 14:30 hod
Pomocna sila zarába podľa tabuliek a záleží od ohodnotenia vedúcej/vedúceho u nás dievčatá majú cca 625e bez daňového bonusu ,plus keď sú odmeny.
Samozrejme dievčatá sa nerobia záleží koľko je v kuchyne ľudí a pre koľkých varíte. Je iné keď robíš na ZS alebo škôlke kde je menej deti .Prakticky ci máš 700 stravníkov alebo máš v škôlke 100stravnikov máš rovnaký plat ,nezáleží ci robíš v Medilaborciach alebo v Bratislave plat je rovnaký. Jediná výhod ale voľné víkendy,voľné sviatky ,prazniny ale cez leto každá škola maľuje a upratovanie skolskej jedálny.Takze vždy sa robí prvé dva týždne júnové a dva týždne augustové.

moravcikovalucia
6. sep 2024

@moravcikovalucia ale ja som spokojná, my sme super kolektív, mám aj dobrú vedúcu, veľmi ustretovú. Nerieši ak si potrebujem na hodku odbehnúť alebo ísť skôr z práce.

tiika
7. sep 2024

@raztovsetkozmizne pýta sa na pomocnú silu v kuchyni a nie kuchára, v školstve a nie v gastre