Pomoc pri výbere práce

17. nov 2022

Potrebujem poradiť s výberom práce lebo mi už hlava praskne :D
Č.1 - celkom ma baví , plat cca 800 v čistom , pracovná doba 4-12 a 12-20 bez reálnej prestávky, veľký stres a práca s vyššími čiastkami peňazí bez kamier
Č.2 prvý rok má vôbec nebude baviť skôr naopak, pracovná doba 6-14:30 , sedavé zamestnanie, plat 1050 v čistom + benefity, menší stres

Do oboch rovnaká vzdialenosť dochádzania, škôlky u nás otváraju až o 6:00 čiže ani jedna práca nevyhovuje , víkendy voľné v oboch

luccija
17. nov 2022

Pri malom dietati urcite druha aj, keby som nemala dieta ta poobedna je zabity cely tyzden

loginexistuje
17. nov 2022

c2 a rano nech berie do skolky dieta muz a ty budes vyberat

deniskaapetko9
17. nov 2022

2

autor
17. nov 2022

@luccija veď to že pri deťoch je lepšia číslo dva aj kvi financiám ale neviem sa stotožniť s tým že budem robiť niečo čo ma vyslovene nebaví - keby to bola manuálna práca tak ok ale bude zo mňa kancelárska krysa nalepená vkuse na monitore a to som nikdy nechcela

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginexistuje
17. nov 2022

ak to nazyvas kancelarska krysa tak tam ani nechod a nekaz im pracovne prostredie krysami 😉

autor
17. nov 2022

@loginexistuje akože aj teraz som kancelárska krysa :D vôbec to nebolo myslené ako urážka len mám radšej dynamické prostredie a toto vôbec nie je taká ponúka

luccija
17. nov 2022

Tak hladaj 3 ponuku.Neviem si predstavit tyzden prist domov 20:30 pri tej druhej ponuke mas super koniec pracovnej doby a vstavas pri tej prvej o 03?tak to klobuk dole, ked vies poobede fungovat a mat silu na dieta

paulinka17
17. nov 2022

Prvú ponuku urcite nie. Ja by som s radosťou brala 2, veď skus a uvidíš. Ak ta to nebude baviť hľadaj si nieco iné.

autor
17. nov 2022

@luccija dokonca na dve :D z toho jedno rok a pol :D stále sa snažím niečo hľadať ale vždy je buď nízky plat alebo zlá pracovná doba a táto druhá ponuka to ma obe relatívne slušne len viem že ma začiatky nebudú baviť , potom už z praxou zase budem môcť niečo lepšie hľadať ale nájsť prácu pre matku s dvoma deťmi je celkom sranda

autor
17. nov 2022

@paulinka17 v prvej robím teraz a ide o to že keď chcem skúsiť číslo dva musím v jednotke skončiť ...takže sa musím veľmi dobre rozmyslieť

paulinka17
17. nov 2022

Pokial mas dieta, vyhovuje ti že chodis domov niekedy až vecer, keď pojde pomaly spat? Ja si myslim že nemas čo stratit ak skončíš prvú ponuku kvôli tej druhej.

autor
17. nov 2022

@paulinka17 je to každý druhý deň a víkendy voľné a skúšame aj robiť 16tku a dva dni voľno čiže ja som s deťmi dosť , možno viac ako niektoré čo aj tak sedia pri telefóne keď sú doma