Poľský dodávateľ na dámske oblečenie

2. feb 2021

Ahojte ženy hľadám poľského dodávateľa na damske oblečenie mohli by ste mi prosim vás poradiť kde a ako by som ho zohnala? Dakujem krasne za odpovede

martinkatinka
2. feb 2021

Tak zrejme ti nikto neporadi svoje zdroje 🤷

janka_266
3. feb 2021

Skúste nejakého vygooglit a kontaktovať? 🤦‍♀️

autor
3. feb 2021

@janka_266 nenasla som nic preto sa tu pytam

luccija
3. feb 2021

Nenasla si nic?to nesranduj ved vsetko je na webe firmy platia drahe reklamy...

luccija
3. feb 2021

Ked uz neviem, tak pohnem rozumom otvorim prekladac napisem velkosklad damskej mody a hladam, pisem ake maju podmienky
Hurtownia damskiej mody

autor
3. feb 2021

@luccija ako ale ja hladam hlavne dodávateľa znacky lola bianka

martinkatinka
3. feb 2021

Ved a to mas jednoduchsie.... Kontaktuj priamo ich.

lesana25
3. feb 2021

Čo viem tak obvykle chodia obchodníci po tovar osobne do tých poľských veľkoskladov.

autor
3. feb 2021

@lesana25 ano chcem ísť osobne iba ze teraz pocas korony sa to neda tak sa chcem len informovať a neviem ci presne vo velkoskladov budu mat znacku lola bianka

luccija
3. feb 2021

Presne ako pises Lola bianka som nasla na FB nikto nevie ci to je butik, velkosklad mas tam udaje zistuj pis messenger...vela veci je cinskych kupenych v Taliansku a v Polsku predavanych.hladas ihlu v kope sena jednu znacku...v PL je vela velkoskladov s kvslitnymi vecami, kozenymi topankami, kabelkami.. na viber ci do mailu Ti posielaju fotky zaplatis kuriera a nemusis nikam chodit.Na zaciatok je najlepsie ist osobne a vsetko si pozriet porovnat....zistit podmienky casto musis brat pocet kusov, vsetky velkosti...videla si u nas predavat oblecenie s etiketou Lola bianka?

autor
3. feb 2021

@martinkatinka koho presne ? Stranku lola bianka? Ja potrebujem dodávateľa na znacku lola bianka a myslím si ze toto vo veľkoobchodov nemajú