Polovičný úväzok a celodenné ošetrenie

vierka987
10. dec 2012

chcem sa opytat,mile modrokonikarky..,som na polovicnom uvazku..,mam narok na celodenne osetrenie?dakujem 🙂

liz_lemon
10. dec 2012

@vierka987 mas, ale zaplatia ti len tolko hodin, kolko by si mala odpracovat

vierka987
autor
10. dec 2012

@liz_lemon ufff,dakujem krasne.., a do roka mam narok na kolko osetreni? a mozem si vsetky vycerpat pocas jedneho mesiaca?

liz_lemon
10. dec 2012

@vierka987 7 dni na seba + dalsich 7 dni na clena rodiny (dieta, manzel, rodicia...), mozes si ich vycerpat aj za mesiac, ale v niektorych firmach netoleruju, ak je to napr. 2 dni za sebou

vierka987
autor
10. dec 2012

tak dam na striedacku..,pecko,dovolenka,sem-tam si odrobim a tak..,za pat rokov som mala jeden jediny den pecka celodenneho a teraz sa ku mne zachoval velmi nepekne,tak mu to zratam na konci mesiaca....nech si robi ,ja sa budem vyhrievat pri kozube 🙂 🙂 🙂 🙂

sissy27
10. dec 2012

@vierka987 ak ti na tej práci nezáleží, tak daj rovno výpoveď... ty to zamestnávateľovi zrátaš na konci mesiaca a on tebe na začiatku ďalšieho... v dnešnej dobe, keď na tvoje miesto čaká minimálne 10 ďalších, trošku silné slová 😒

seminkads
11. dec 2012

@vierka987 vela zalezi aj od toho, na ,,akom,,polovicnom si, ci pracujes kazdy den 4hodiny, ale napr na zmeny-cize nejakych sedem 12tiek-ja pracujem takto a bolo mi povedane, ze mi bude uznane len v ten den, ked som mala pracovat, cize ked idem v den volna s malou k lekarke, tak mi to neuznaju...

vierka987
autor
11. dec 2012

@sissy27 uz som vo vypovednej lehote...