Pokladníčka v potravinách

15. feb 2024

baby prosim ktora pracujete na pokladni v supermarkete , ako sa vam robi ?
ja som pracovalav obchode ako store manazerka ale obuv , takze viem, ze praca s ludmi , ale je to predsa ine , ked len blokujete ( nie je to lidl , kde behate do kasy z dokladania ) teda cisto len sedite a blokujete..co je najhorsie a co je plus ? dakujem pekne 🙂

lusa18
15. feb 2024

Nikde nesedíš len v kase celú smenu, všade sa robí všetko. Čiže aj dokladáš, vykladáš tovar. Nikde som toto nevidela, čo už v Lidli, Kauflande,Tescu, Jednote,CBA.

autor
15. feb 2024

@lusa18 ja som v zahranici , a je to vyslovene pozicia pokladnicka ,ostatne su rozdelene na ronych oddeleniach na ploche .. v kauflande , ale nie su len cisto pokladnicky? viem lidl behaju , ale myslela som ze kaufland nie .

lusa18
15. feb 2024

Ja vidím v obchodoch, že tie čo boli na kase, tak boli aj na ploche. Poznám veľa žien čo robia v obchodoch a veru že, každá robí všetko. Ale v zahraničí to je možno inak, na SK budú na tebe aj orať, ako sa hovorí.

autor
15. feb 2024

@lusa18 hah tu tiez ludi vyuzivaju , len aspon za trocho viac penazi ,snad sa niekto ozve , ci sa to da , no aj tak musim skusit nech sa zlepsim v jazyku , velmi si vyberat nemozem 🙂

ivangeline
15. feb 2024

Isto iste len v kase? Ja soum mala robit v potravinach v UK a nebola to len kasa,toez som mala jednu cast obchodu,o kt som sa mala starat. Napr. vody,mrazene,chladnicka,sladke... Zvycajne,ked je len kasa,tak su kratke smeny.. Lebo teda 8h by som nevladala sediet a blokovat. :D

autor
15. feb 2024

@ivangeline ja idem na Teilzeit zatial , asi sa tefa radsej este popytam , ja som to pochopila takto 😃