Poisťovací agent

boriszink
24. sep 2013

dostal som pracovnu ponuku na poistovacieho agenta... je to so zivnostou... plat na jeden rok vo vyske 500 eur mesacne ... zevraj to nieje door to door... ma niekto z vas skusenost s touto pracou?... ako dlho vam trvalo ziskanie klientov.... nez ste sa dostali na rozumny plat aby sa stoho dali platit odvody a zivit rodina... je csob poistovna ako zamestnavatel spolahliva... ?

buducamama1
24. sep 2013

@boriszink drzim ti palce aby sa ti v tom darilo, ale podla mna je zly cas na takyto biznis...500 je malo na to ze si budes platit zdravotne to je hned vyse 55 eur, ked by si sa chcel poistit aj v socialnej to mas cez 130 eur a neviem ci z 300 by si vedel polatit a vyzit z toho....

boriszink
autor
24. sep 2013

@buducamama1 prvy rok sa odvody okrem zdravotneho neplatia... ide o to ze ponukaju tych 500 ako mesacny staly prijem + to čo dokazem zarobit (provizie ... staranie sa o terajsich zakaznikov... atd) preto ma napriklad zaujma ci to niekto robi a je stym spokojny... alebo to niekto vzdal a s akych dovodov...

buducamama1
24. sep 2013

ano prvy sa neplati preto som pisala ak by si sa CHCEL, ja osobnu skusenost nemam mam vsak znamu ktora to robila a neoplatilo sa jej...ale mozno preto ze bola z chudobnejsieho kraja 🙂, ako som vysie pisala drzim palce aby sa ti darilo 🙂

martinkaprk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz