Pohovor v Čsob

hu3hu3
7. okt 2016

Baby, pozvali ma na pohovor do banky Csob. Ak ste niektoa bola na pohovore co to obnasalo a riesili ste aj nejake pripadove situacie? Po prijati Vas skolili vo Vasom meste? Dakujem

monullienka1
7. okt 2016

Neviem ci ti volali na zaklade zverejneneho zivotopisu alebo si im posielala zivotopis, ale mne volali na zaklade zverejneneho zivotopisu na profesii a chceli financneho poradcu, ze sa budes starat o agendu uz zazmluvnenych klientov, ale aj ty si budes musiet hladat vlastnych novych klientov

lara320
7. okt 2016

Na aku poziciu ides? A ao sa o tebe dozvedeli? Ides po materskej, alebo len zmena zamestnania.
Pohovor je zvycajne klasika, povies nieco o sebe, hr o spolocnosti, predstavia poziciu a potom je to taky rozhovor ci to zaiskri...

hu3hu3
autor
7. okt 2016

Posielala som zivotopis na vseobecnu poradkynu do banky a ozvali sa mi.

ludkaj100
7. okt 2016

Na prvom pohovore sa nezvyknú riešiť nejaké scénky.. naštuduj si niečo o banke a potom už len klasické otázky ako rozdiel medzi kreditnou a debetnou kartou a pod. Neviem z akého mesta si ale prvotné školenie je v BA alebo Poprad. náklady na ubytovanie a cestu zaplatia. školí sa 4 týždne.. 🙂

0908maja
7. okt 2016

Ahoj ja som z menovanej banky, len momentalne na materskej a mozem ti odporucit sa pripravit aj na scenky, ktore v poslednej dobe pravidelne robia uz aj na prvych pohovoroch. Ide o jednoduchy predaj nebankovych produktov, aby videli ci vobec mas potencial. Potom otazky ci mas skusenost s peniazmi a pc... drzim palce ;)

lara320
7. okt 2016

Budem ti drzat palce, napis ako si dopadla potom ;)