Pohovor - slabé stránky

3. júl 2023

Ahojte, dnes ma čaká pohovor do mojej vysnívanej práce. Aké slabé stránky, je vhodné uviesť, aby som si to nepokazila? 😃 Ide o administratívnu prácu v oblasti výskumu... Vďaka za prečítanie a rady. 😃

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. júl 2023

@jj298 to je vraj otrepané 😃

autor
3. júl 2023

Ak tu sú aj nejaké personalistky, bola by som rada,keby mi dali rady na čo sa pripraviť. 😊

beata_k
3. júl 2023

Ved daj do googlu. Je toho plny net.

autor
3. júl 2023

@beata_k všetko som prehľadala, niečo už mám pripravené.... Len ešte hľadám nejaké inšpirácie,nech to nie je otrepané...

beata_k
3. júl 2023

Najlepsie je povedat uprimne. Skuseny personalista rychlo prekukne naucene odpovede. Drzim prst ✊🍀

autor
3. júl 2023

@beata_k ďakujem 😊 aj ja si myslím, tak teda asi vytiahnem tú moju neschopnosť orientácie v priestore 😃

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ysseba
3. júl 2023

Ja som povedala, že nerada hovorím pred obecenstvom, že sa tak necítim komfortne a že si to asi aj mohli všimnúť, lebo že aj teraz som trochu v strese. Alebo tak nejak som im to povedala. Na to sa začali smiať a povedali, že však veď pri tej práci sa nebudem do takých situácií dostávať (to som samozrejme mala vopred zistené).

komplikovana
3. júl 2023

Najdi si nejake, ktore ale nemusia vobec suvisiet s danou poziciou. Hlasis sa tam preto, lebo pracu chces a splnas ich ktiteria. Tak naco slabe stranky.

tamvtme
3. júl 2023

poznam taky vtip -
Ake su Vase slabe stranky?
Uprimnost.
Nemyslim si, ze uprimnost je slaba stranka.
Mam v p.ci, co si myslite :D

libertine
3. júl 2023

to je riadne zastarala otazka, neviem, ci sa to este niekto pyta, vsak kto sa prizna k svojim skutocnym slabym strankam? ale ok, da sa povedat nieco ako nie som trpezliva, som perfekcionista alebo nie som detailista, nerad vystupujem na verejnosti, nemam rad zmeny, nie som technicky typ, tazko sa rozhodujem….

duunlo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienockak
3. júl 2023

Napr. "neviem povedať nie a potom to, o čo ma iní požiadajú vykonám na úkor môjho času"

tamvtme
3. júl 2023

@libertine bohuzial stale sa pytaju, tak isto ako "kde sa vidite o 5 rokov?" 🫣🙈

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
foterlotor
14. júl 2023

@tamvtme toto je najhlupejsia otazka na svete, irelevantna.

marsmykkok
15. júl 2023

@tamvtme treba všeobecne, chcela by som mať stabilnú prácu čo ma napĺňa, byť spokojná. Nemusíš povedať, že sa vidíš na mieste napríklad vedúcej, čo robí s tebou pohovor...