Pohovor na pozíciu telefonická a organizačná podpora obchodníka

mata2014
22. máj 2016

AHojte baby, som pozvana na pohovor na poziciu Sales support (telefonická a organizačná podpora obchodníka) a naplnou je
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Podpora obchodného reprezentanta v regióne (dohodnutie stretnutia, telefonický prieskum, dopĺňanie a aktualizácia databázy firiem, reporting),
Chcem sa spytat, ci je to podla Vas to, ze budem zhanat pre tu firmu novych zakaznikov a ponukat im sluzby...dakujem

ceresnovci
22. máj 2016

Ano. BUdes nahanat zakaznikov a predavat mozno aj bambusove ponozky.

cannella
22. máj 2016

Ano,je to takto aj v popise, ktory si uviedla, len prifarbene. Ty budes zhanat zakaznikov, dotlacis ich k stretnutiu s obchodakom a potom mu to odovzdas

jeennyv
22. máj 2016

@mata2014 vsade kde musis robit telefonicky prieskum, vela telefonovat, aktualizovat databazu a robit podobne sra...cky, ide o ciste nahananie dusicek, klientelizmus, atd...prosto to su podla mna otrasne roboty, a musis mat hrosiu kozu, aby to clovek mohol robit, lebo denne ti vynada x ludi...aj ja pracujem vo firme, kde sa primarne netelefonuje, ale klientovi, ked nieco volat musis, no tiez som sa napocuvala blbosti, ked volas nedobre, ked nezavolas tiez nedobre a volaju ti preco si nevolal...na facku....