Pohovor a práca v Sinsay

veveric_aa
27. jan 2024

Dobry den,prosim Vas bol niekto z Vas na pohvore v Sinsay?
Alebo aku máte skusenost pracovat v Sinsay?

veve009
27. jan 2024

@veveric_aa bola som len na pohovore, prišlo mi divné že v práci jeden deň začínaš o 6., druhý o 7., ďalší o 8. ráno. A potom sa to myslím zase opakuje. A ostávaš tam do večera. Raz do týždňa vybaľuješ tovar, napríklad pred Vianocami tam je logicky viac zhonu a práce ale inak podľa mňa celkom nuda, lebo u nás v meste tam veľa ľudí nechodí.

veveric_aa
autor
27. jan 2024

@veve009 dakujem,sama uvazujem ci je to spravna volba nakolko som od dvoch ludi pocula nieco ine

patrikx555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrikx555
28. jan 2024

Určite to neodporúčam. Moja kamarátka začala pracovať v sinsay-i pred týždňom. Manažérka predajne ich kontroluje 24/7 na kamerách.. nemôžu ani dýchať. Telefóny majú úplne zakázané na predajniach, môžu ich mať len v šatni. Manažérky sú arogantné a znepríjemňujú život ľuďom. A plat 4,70 brutto je tiež výsmech s týmito podmienkami

katka2505
28. jan 2024

Moja sestra je vedúca

veveric_aa
autor
29. jan 2024

@katka2505 a je spokojna? Chodi tak skoro do pracepred otvorenim pripadne je tam dlhsie nez by mala? Ja som sa uchadzala o veducu zmeny

klip0
31. jan 2024

@veveric_aa to majú prísť napr na 6 ráno a sú tam večer do 21 ? A koľko dní v mesiaci takto odrobia ? To nevychádza ani náhodou ani na krátky dlhý týždeň

veveric_aa
autor
31. jan 2024

@klip0 tak pocula som ze sa robi rano,poobede. Ale tak ked sa otvara o 9 a mam tam byt skor o hodinku,ci dve ak je tovar a pracovat 8-10hodin podla potreby predajne ci budem pracovat celych 7 dni alebo iba 6 dni. Odpoved bola na pohovore neviem vam povedat ako to budete mat preto by ma zaujimal nazor od niekoho kto tam pracuje

nominka86
25. feb 2024

Ahojte,ja pracujem v Sinsay vyše 4r. Nie je to zlá práca. Utorky a piatky sa chodí na 6.00 lebo príde tovar. To chodia max 2,3 ľudia. Pracuje sa podľa úväzku,či si 4,6 alebo 8hodin.úväzok. Ak 4hod.úväzok máš väčšinou 6,5hod smenu...aby si mala nárok na pauzu... my napr.dávame požiadavky na smeny napr.do 12.3 napíšeme,kedy nemôžeme pracovať v apríli... ja som 8 hod.úvazok a pracujem 12tky. Vacsinou od 8.00 do 20.15. Ja som tam veľmi spokojná. Aj platovo.

nominka86
25. feb 2024

@veveric_aa 7 dní po sebe pracovať nikdy nemôžeš. Ani 6. Po 5 musíš mať zo zákona voľno.

nominka86
25. feb 2024

@patrikx555 s tým kontrolovaním to nie je celkom pravda. Kamery tam sú,ak sa kradne,aby mali ako nájsť zlodeja. Manažérka urobí svoju prácu v kancli a ide normálne pracovať na predajňu,nemá čas sledovať kamery. Mobily nesmieme mať,to je pravda. Ale napr.ja mám deti. Tak učiteľky majú tel.číslo na predajňu,ak by sa niečo stalo v škole,tak mi môžu zavolať tam.

nominka86
25. feb 2024

@klip0 ak prídeš na 6.00,si max do 18.30. Ale väčsinou do 14.30.

valikamichalikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fatimagozner
19. mar 2024

@katka2505 ahojky mohla by som sa spýtať náhodou nevieš ako robia baby na predajni keď by bola predajňa otvorená od 9hod do 21hod ? Diky

elisabeth24
12. máj 2024

@katka2505 ahoj, prosim ťa je sestra ako veduca smeny spokojna? Čo je jej náplňou práce? Dostala som ponuku na túto pozíciu a mám ísť na 5 týždňové školenie pred nástupom na prevádzku. Čo sa týka zákl. Mzdy nieje to nič moc, je k tomu aj niečo viac? Veľmi by mi pomohla informácia od niekoho kto to už robí. Veľmi pekne ďakujem

elisabeth24
12. máj 2024

@katka2505 ahoj, prosim ťa je sestra ako veduca smeny spokojna? Čo je jej náplňou práce? Dostaka som ponuku na túto pozíciu a mám ísť na 5 týždňové školenie pred nástupom na prevádzku. Čo sa týka zákl. Mzdy nieje to nič moc, je k tomu aj niečo viac? Veľmi by mi pomohla informácia od niekoho kto to už robí. Veľmi pekne ďakujem