Podnikanie v službách

3. dec 2022

Zeny pedikerky, kozmeticky, maserky pocitujete odliv zakazniciek?
Vcera sme sa stretli viacere baby a kadernicka a nechtarka nepocituju menej zakazniciek, lebo nechty odrast je vidiet, vlasy tiez a pedikerka co to robi roky povedala, ze preziva.Aj tie, ktore ste do seba investovali chodite teraz menej na procedury?Chcela som otvorit mini prevadzku a uvazujem ci vobec do toho ist.Bratislava a okolie

mogaa
3. dec 2022

tak podľa mňa teraz väčšina šetrí na všetkom.....aj tie čo sa o seba starali, všetci cítime nárast cien....a tie čo to necítia, tak nepozerajú na ceny a chodia aj tak - jdenoducho na to majú🙂ja osobne som melír posunula o mesiac, kozmetiku tiež nebudem riešiť mesiac čo mesiac ale raz za 3mesiace, pedikúra, na jar a v lete....

jasminkaj
3. dec 2022

Osobne som prestala chodiť ku kozmetičke už dávno a ku kaderníčke zájdem raz do roka prestrihať (po zvyšok roka farbím sama doma). Manikúru a pedikúru si robím tiež doma, mám na to všetko aj keď počiatočná investícia bola okolo 150 eur.
Čo sa týka masáže - sama som masérka a odliv nepociťujem zatiaľ. Ale povedala by som to tak, že ženy (sem-tam chlapi), ktoré chodili predtým vrámci relaxu, chodia oveľa menej. Ale zas pribudlo ľudí s bolestivými stavmi a tam na peniaze nepozerajú. Čiže ubudlo mi mladších ročníkov, ktoré chodili viac za relaxom a pribudlo starších ročníkov 55-65 ročných, ktorí chodia s problémami.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz