Podľa čoho vyberajú zamestnancov v Dráčiku?

8. okt 2023

Ahojte, ženy ktoré pracujete reálne v dráčiku alebo ste pracovali. Vedeli by ste mi povedať podľa čoho tam vyberajú zamestnancov? Respektíve kto prejde výberovým konaním? Podávala som žiadosť aj mi pani v dráčiku povedala že podľa životopisu, že mám obchodnú a tak tak že mám vysokú šancu nato ze ma vyberú. Prišla som na pohovor rozprávala som sa s ostatnými čo tiež prišli, tie mali školy z výučným listom. Jednu vzali a mne napísali že vybrali uchádzača ktorý viac vyhovuje ich požiadavkám. Podľa čoho teda vyberajú? Alebo to ide len po známostiach? Ďakujem 🙃🙂

petamich
8. okt 2023

podla prispevkov na MK udajne vsade beru iba po znamostiach 🤷‍♀️ mozno skratka im na tom pohovore viac dany uchadzac sadol, sedel im "chemicky", pripadne skratka zaujal viac

velmi silne pochybujem, ze bezni zamestnanci ti povedia, na zaklade coho sa vybera a samozrejme moze to byt ine v kazdej predajni/meste/regione

mimochodom to je taka standardna fraza, vybrali sme uchadzaca...nejako hlboko by som sa nad tym nezamyslala

miskakyska
8. okt 2023

.. možno bola viac ochotná robiť nadčasy, flexibilné pracovné doby, možno lepšie dochádzanie 🤷

pataja
8. okt 2023

Možno si kandidatov prelustruju cez soc.siete,a ak je niekto poriadny dezolát ako je sam majitel...tak je to ich človek 😃

petronellla87
8. okt 2023

@pataja 🤣🤣🤣

beataxxx
8. okt 2023

Musis obdivovat Putina a odsudzovat ockovanie proti covidu- ako pan majitel, ktory sa svojimi nazormi vsade prezentuje, dost velka skupina ludi odvtedy v draciku nenakupuje

avonladyba
8. okt 2023

Možno bola sympatickejšia, usmievavejsia 🤷

weronika171717
8. okt 2023

@pataja sa spamätaj....aký dezolat????? Je to človek, ktorý si vyjadrí svoj názor......za to, že ty máš iný názor, tak on je dezolat???? Vidieť, že z teba médiá vycicali poslednú štipku normalnosti. Majiteľ aspoň nie je nemehlo, ktoré sa nechá oklamať médiami......

weronika171717
8. okt 2023

@beataxxx snáď ešte neveríš, že to bolo očkovanie proti covidu????? 🤣🤣🤣🤣🤣 Myslím si, že takmer každý pochopil o čo išlo pri vakcinovani.

tykat
8. okt 2023

Mozno tu je odpoved, vyrez z ich stranky.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niceboy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niceboy
8. okt 2023

@weronika171717 ďalšia dezola 🤦🙏🙏🤦🤦

marca12
8. okt 2023

@weronika171717 mne je u prdele,aky ma nazor,aj ked s nim nesuhlasim. Ale vies mi vysvetlit,ci je normalne,aby na eshope vesal svoje nazory? Preco to tam dava??? V eshope s detskymi hrackami? To je proste neprofesionalne a nepripustne.

niceboy
8. okt 2023

@marca12 lebo je to tupý degeš. Do dráčika som ja osobne prestal chodiť, nešiel by som tam ani keby zadarmo dávali. Nemienim financovať vypatlaného dezoláta. A myslím že na Slovensku niesom jediný. Bodaj by celý Dráčik išiel do kytek

madeline1
8. okt 2023

Tak asi aj celkovy dojem, sympatie, prejav zavazia. Proste im v niecom viac sadol niekto iny. Skusaj dalej, aj na teba sa stastie usmeje.

miskakyska
8. okt 2023

@beataxxx jasné, jasné.. vidíme aj tu.... herečky prezliekajú kabát,ako im vyhovuje 🙃v jednej diskusii idú majiteľa pod zem zahrabať ,v druhej sa trasú o hračky z dračika

ketrint
8. okt 2023

Majitel nemá s novým zamestnancom nič. Väčšinou si to koordinuje/vyberie vedúci danej predajne. Pripadne jeho zástupca.

Nesnaž sa to pochopiť, proste je to vždy súhra viacerých veci a okolnosti… držím palce v ďalšom hľadaní 😉

marca12
9. okt 2023

@niceboy tiez som s dracikom skoncila,nebudem podporovat vypatlanca

dasufla
9. okt 2023

to sa neda povedat, podla coho si ich vyberaju a ver, ze samotny majitel s vyberom zamestnanca nema nic, to si tam priad niekto iny. proste to moze byt aj o sympatiach a nie len teda o tom, aku mas alebo nemas skolu

beataxxx
9. okt 2023

@miskakyska pre niektorych ludi je zasadne to, ze nebudu podporovat podnikatelske zisky takeho dezolata, napriklad ja mam dracika asi 100 metrov od roboty, ale nedokazala by som tam kupit uz nic, pre nas je to cez ciaru

tairyx
9. okt 2023

No ja mimo temy, ale toto novodobe oznacovanie ludi za dezolatov kvoli vyjadreniu ineho nazoru.. to je uz aka demokracia 🤣
Neviem preco mate stale potrebu druhych urazat, znevazovat ich, hanobit ich nazory.
Velka hanba, na to ako sa dnes prezentuje vsade uplna tolerancia.

niceboy
9. okt 2023

@tairyx hanba je skôr to keď si niekto myslí že zem je guľatá alebo že vo vakcínach sú mikročipy alebo že Rusi oslobodzujú Ukrajinu...

weronika171717
9. okt 2023

@marca12 čo je neprípustné? Je to jeho stránka......môže si tam dávať čo chce.....a zaujímavé ako to sledujete ti, ktorí ste sa bili do pŕs, že už na ich stránku nikdy nepôjdete a stále tam nakupujete, lebo majú najlepšie ceny a najkrajšie hračky.

valeria_h
9. okt 2023

@tairyx To sú typické voličky PS, plné tolerancie a rešpektu 😁

sivko6530
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tairyx
9. okt 2023

@niceboy každý si môže myslieť čo uzná za vhodné alebo na čo postačuje jeho mozgová kapacita. Odsudzovať druhého za jeho názor alebo zmýšľanie nie je prejavom tolerancie ani demokracie, a vlastne ani ničoho... jedine tak zlosti a nenávisti k všetkému čo je iné ako ja, čo myslí inak, vníma inak, hovorí inak ako ja...
Prepáčte mi všetci, ale ja to nedokážem pochopiť, a všade kde sa pozriem tak tí vzdelaní, múdri, tolerantní, tí top, tá elita našej spoločnosti, dehonestuje za názory druhých, označuje ich za primitívov a dezolátov, ešte ani raz sa mi tu na mk nestalo, že by prvý zaútočil takýmto štýlom niekto z tej druhej strany.
Je to na zamyslenie.

niceboy
9. okt 2023

@tairyx ak niekto verí že vo vakcínach sú mikročipy čo nás ovládajú, že to čo ide za lietadlom je rozprašovaný covid, že zem je plochá a položená na pancieri korytnačky je to skrátka tupec a jeho " názor" tolerovať nemienim. Bodka

hiro
9. okt 2023

@weronika171717 "Majiteľ aspoň nie je nemehlo, ktoré sa nechá oklamať médiami......"
Ked teda nie je nemehlo a neoklamal sa mediami tak je to len jednoduchy tupec s vlastnou "praudou"...
"...vojna bola vyprovokovana s cielom ovladnutia Ruska..."
Ako? Kto kedy ako chcel ovladnut Rusko? :D Akoze zapad prinutil Putina zacat vojnu a teraz ked sa tam bojuje tak sa da ovladat Rusko? Ako ho teraz zapad ovlada?

luuubik
9. okt 2023

@niceboy zámerne to hrotíš a preháňaš, vsadila by som sa, že Dráčik nikde nepíše na stránke, že Zem je plochá, ani že rozprašuju covid - ale môžem sa mýliť samozrejme, pokojne hoď link, kde takéto veci píše, to som zvedavá. Takéto blbosti o plochej Zemi vymýšľajú ti, ktorí len jednoducho neakceptujú iný politický či hodnotový názor. A tiež tá trapnosť s mikročipmi - tomu verí možno tak 5% tých, čo sa očkovať nedali, ale zámerne sa také bludy vždy vyťahujú. Ja na čipy neverím a predstav si, tiež som bola proti očkovaniu - je to moja slobodná voľba, moje telo a moje rozhodnutie, ktoré ale absolútne nemusím nikomu zdôvodňovat, či ospravedlňovať. Takže nabudúce argumenty k veci, nie podsúvať zas niekomu niečo, čo nikdy nepovedal, len aby sme si dohnňo mohli kopnúť.

simca06022011
9. okt 2023

sympatie na pohovore. Netreba hrotit... proste vyberu ineho. Na predavacov urcite neriesia ci niekto ma OA alebo co... prekvalifikovanych zamestnancov velmi nechcu nikde, ale da sa to ukecat