Poď so mnou do zahraničia

zuzannaahod
15. jan 2022

Čaute. Nájde sa tu niekto koho to už tu na Slovensku nebaví a chce zmeniť život a odísť za prácou do zahraničia?
Ak o tom uvažuješ a nechce sa ti ísť niekam samej kľudne mi napíš a niečo vymyslíme 😁🛫🏄🏼‍♀️🍀
Hodabova.zuzana@gmail.com 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
15. jan 2022

Kľudne choď sama. Aj ja som tak išla pred xy rokmi.

zuzannaahod
autor
15. jan 2022

@vilma7 ja už som sama bola cestujem cez 10 rokov občas sama občas s niekym len teraz som chcela mat pri sebe nejaku “kamosku” 😁 Ale máš pravdu sama je to tiež niekedy super 😉

drzaopica
15. jan 2022

@zuzannaahod kde si bola?kde sa Ti najviac páčilo čo si robila?

zuzannaahod
autor
15. jan 2022

@drzaopica hneď po strednej som odišla do grecka na ostrov tam som bola 4 celé sezóny potom cyprus ale to sa nedalo dobre zarobiť to bolo len ako prázdniny popri práci potom som začala v Holandsku v skladoch a tak ako čašníčka v rakúskych Alpách niekoľko sezón za sebou, pár krát v hoteloch v Nemecku. Najviac sa mi páčilo v Grécku to ke jasne ale všetky krajiny sú niečim kúzelne. Chcem ešte raz niekam ísť kym sa už usadim.

domcii69
20. jan 2022

@zuzannaahod nápis 0907176626 som ready

denkatn
25. jan 2022

ja uz som tiez bola v zahranici sama, zacala som od 0 a celkom som sa vypracovala, ale deti som chcela vychovat na sk, tak zase som sa sem dotrepala na milovane🙂 sk. chod aj sama, za pokus to stoji... hladaj si pracu aj s ubytovanim. zacnes najjednoduchsie prace a ak budes chciet postupne sa vypracujes. ak budes mat zaujem na sebe pracovat, lebo niektori zostanu dole navzdy, ze nedoucia sa ten jazyk do takej miery, aby postupili pracovne niekam inam. drzim palce.

ingush616
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jozef11111111
9. sep 2022

@ingush616 konkrétne ??