Po akom čase po rodičovskej ste sa zamestnali?

29. nov 2022

Myslím také čo ste museli zmeniť prácu ako ja kvôli sťahovaniu sa do iného mesta.A hľadať si novú robotu.Syncek je aprílový,teda bola som pol roka na podpore.A momentálne ešte som na úrade práce a nedarí sa mi nájsť si prácu.Kde som bola na pohovore čakám že sa mi ozvú,vraj budú brať až po novom roku.Teraz koniec roka je také že málokto si berie nových ľudí.Skusala som aj brigádu no ani to sa mi neozvali.Po akom čase ste sa zamestnali po RD?Mám niečo nasetrene teda neberiem to moc tragicky že som ešte doma.Aj si porobim čo treba doma.No rada by som už pracovala.

simkids
29. nov 2022

To je velmi individualne, mne sa podarilo este pred ukoncenim RD nastupit do novej praci. Teraz inac na vela miestach potrebuju aj vypomoc kvoli vianociam, takze skusaj dalej hladaj, nevzdavaj sa, uverejni si aj zivotopis na profesii

autor
29. nov 2022

@simkids Mám uverejnený životopis na profesii.Citam ponuky hľadajú aj predávať vianočný sortiment,no to sú 12tky to mi nevychádza časovo pri deťoch.

mogaa
29. nov 2022

tak práce je dosť, len si nesmieš vyberať....lebo prácu od 8:00-15:30 asi nezoženieš.....prácu v reťazcoch ako Lidl, Kaufland, Billa, Tesco určite zoženieš a popri to hladaj niečo lepšie.....ja som naposledy hľadala prácu cca 10mesiacov, vystriedala som 3miesta kde som odchádzala na konci skúš.doby - príjem som potrebovala a zároveň som vedela že tam robiť nechcem, ale z niečoho treba platiť účty....

autor
29. nov 2022

@mogaa Nevyberám,no príklad 12tky a na smeny nemôžem robiť.Okrem toho by som brala barsco.

mogaa
29. nov 2022

no len ťažko nájdeš prácu na čas ktorý vyhovuje tebe....napr. prácu od 6:00-14:00 zoženieš v každej výrobe, len tam sa potom robia aj poobedné....a práca od 7:00:15:30 tej je ako šafránu...

araavdva
29. nov 2022

Keď mala dcéra dva roky tak som nastúpila do novej práce. Hľadala som brigádu iba ale ponúkli mi takú pracovnú dobu že to bolo pre mňa znamenie.

siska53
29. nov 2022

Mne sa podarilo hned..