Platová trieda učiteľky v materskej škôlke

zuzkaaa11
25. júl 2024

Ahojte chcem sa spytat nastupujem po materskej dovolenke opat ako ucitelka ms ale zmenili sa platove triedy po novom. Mam vystudovanu socialnu pedagogiku a vychovavatelstvo na pedagogickej fakulte a potom som su urobila este strednu pedagogicku bullovu aby som mohla byt samostatny ucitel ms mam ukoncene aj adaptacne vzdelavanie mam uz aj prax v ms. Viete mi poradit do akej platovej triedy patrim ? Lebo ja ako socialna pedagogicka mozem ucit na strednej pedagogickej fakulte boli mi uznane viacere predmety aj pri studiu na bullovej. Som 6 sta platova alebo 7? Viem ze nemam vs daneho odboru ale velmi pribuzneho. A ucit mozem na strednej pedagogickej pedagogicke predmety... Dakujem za radu

la_dolce_vita
25. júl 2024

Nepovie ti to najlepsie mzdarka?

sella38
25. júl 2024

Je uplne jedno, ci mozes ucit na strednej. Pokial mas pre MS iba uplne stredne vzdelanie, tak ako samostatny pedag. zamestnanec (kedze uz mas adaptacne) si v triede 5.

zuzkaaa11
autor
25. júl 2024

@la_dolce_vita nevie nie je si ista... A ked tak ze 6 sta mi hovori lebo ze nemozem ucit ale ja mozem... Tak mi to nesedi... Aj ked rozumiem ze je to iny odbor .. ta mi ani zo zapoctoveho listu nechce uznat prax takze uz tomu neverim... Treba si overovat a nie len suhlasit

zuzkaaa11
autor
25. júl 2024

@sella38 tak to nie vobec.. ja uz som 6 urcite ale myslim si ze mozno aj 7 ale to som si neni ista ja uz mam ukoncene adaptacne a som v 6 urcite

sella38
25. júl 2024

@zuzkaaa11 preco by si mala byt v 6tke,ked nemas VS pre MS.

zuzkaaa11
autor
25. júl 2024

@sella38 tak ma zaradili aj predtym to som uz bola a aj som podla mzdarky teraz to je iste ale mne sa zda ze mozno aj 7 lebo je to pribuzny odbor a aj vela predmetov mi bolo uznanych pri studiu v 5 som bola ked som nemala strednu pedagogicku dorobenu a nemala som ukoncene adaptacne potom uz ma zaradili do 6 a tam som urcite

zuzkaaa11
autor
25. júl 2024

@sella38 mozno nejak sa to uznava ze mam vs pedagogicku a nie uplne odveci vysoku skolu... Mozno to sa z casti uznava lebo mam aj vychovavatelstvo

zuzkaaa11
autor
25. júl 2024

@sella38 aj tu to pise niekto

whiteflower87
25. júl 2024

@zuzkaaa11 necitam komentare ale myslim si ze patris do 6 triedy. Ako nekvalifikovany zamestnanec s 2 stupnom VS. ak si neurobis VS v danom odbore do vyssej triedy ani nemozes ist.
To je moj nazor nehovorim na 100%, mozes nam potom napisat kde ta zaradili.

whiteflower87
25. júl 2024

@zuzkaaa11 aha uz citam ze si v 6 tke. Tak to mas asi aj mat. Socialna pedagogika s ucitelstvom v ms az tolko spolocneho nema. Mam to iste vystudovane co ty a este aj ine. Na uznanie teoretickych predmetov samozrejme ano ako specialna pedagogika, psychologia... Ale vtesnať sa do tych platovych tabuliek uz nie. A mrzima to lebo ja mam este pribuznejsie odbory a tatktiez som vedena ako ty.

zuzkaaa11
autor
25. júl 2024

@whiteflower87 je to nefer nerozumiem preco neuznaju pribuzne odbory

zuzkaaa11
autor
25. júl 2024

@whiteflower87 a ano ak si spravim atestaciu dostanem sa do vyssej platovej alebo vs