Písanie recenzií za peniaze

7. sep 2022

Dobrý deň, chcela by som sa trošku informovať. Zhodou okolností som počula včera akési ženy baviť sa o písaní recenzií. Spomínali že cez nejaké stránky píšu recenzie na rôzne produkty/služby a vedia z toho zarobiť okolo 100€ mesačne. Neviete o tom niečo? Cez aké stránky by sa také niečo dalo robiť.

gabriela2952
7. sep 2022

To je smutné, snáď si aj vy nszakupite produkt, ktory ma zaplatenú recenziu 😉
Naozaj sa tu už nedá ničomu veriť

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7. sep 2022

@gabriela2952 ja som to pochopila tak, že vyskúša produkt a potom napíše recenziu.

babovka2321
7. sep 2022

@kvetinka75 jasne, ze nie, kto ti da peniaze za pravdivu recenziu? Uzasne produkty maju skvele recenzie zadarmo. Plati sa predsa za tie fejkove.

derdia
7. sep 2022

To je hnus. Aj ked viem, ze zle recenzie mazu bezne. Prsote najskor ide recenzia na schvalenie.

7. sep 2022

@babovka2321 podľa toho čo sa ony dve rozprávali tak tie produkty ani neskúšali lebo na to nie je dostatok času

7. sep 2022

tak potom to je ich chyba. PRedpokladám, že dostali nejaké produkty, ktoré mali vyskúšať ale vykašlali sa na to a napísali recenciu. -veď peniaze budú tak či tak. Toto je dnes vizitka mladých ľudí - česť výnimkám. Kašlať čo mám spraviť, hlavne že budú prachy. Je mi zle z celej tejto generácie.

7. sep 2022

@autor porozmýšľaj, či sa chceš podieľať na takomto ofajči, na ktorý môžeš aj ty pri kúpe nejakého produktu doplatiť.

7. sep 2022

@babovka2321 veď nenapíšeš že zlý produkt ale napr. pleť málo zhydratuje a pod. Ja sledujem na nete jednu babu - Zrkadielko a tá povie aj negatíva pri kozmetike. Ale nie tak že je to zlé ale takým spôsobom, že čo nie je vhodné pre teba, môže byť pre druhého. Napr. ja mám suchú pleť, potrebujem hydratovať., nastnejšie krémy. Kto má mastnú tak pre neho je zase iný produkt lepší. Ja to môžem považovať za negatívum a pre neho je to pozitívum. Ak rozumieš. Snáď som to zrozumiteľne napísala.

babovka2321
7. sep 2022

@kvetinka75 lenze toto, o com hovoris ty, nie je "privyrobenie", ktore spomina autorka. Realne niekto plati za dobre recenzie na veci, ktore dotycna v zivote ani len nevidela. Aby mali jeho produkty/sluzby dobre recenzie a viac sa predavali. Pripadne zle recenzie konkurencii.

7. sep 2022

@kvetinka75 v každom prípade, ak produkt reálne nevyskúša, výpovedná hodnota je 0 a ešte je to aj odrb na zákazníka.

zuzubb007
7. sep 2022

Podla mna sa rozpravali o pisani recenzii na konkretne stranky a to negativnych aby sa druhemu robilo zle alebo mozno aj pozitivnych ako zadaju, a produkty da neskusaju len proste vsetko sa da zaplatit aby stranky isli

elizabet173
7. sep 2022

@derdia je to hnus, ale bohužiaľ deje sa to

7. sep 2022

@babovka2321 tak už som pochopila že sa jedná o odrb. Iba sa mi potvrdzuje že niektorí pre peniaze spravia hocičo

@kvetinka75 na tvoju plet je idealna Tina Nate 🙂

@zuzubb007 jeden väčší hnus ako druhý

7. sep 2022

@mirage nepoznám, pozriem na nete. Mne sa osvedčilo aj The ordinary - vlastná skúsenosť 😉 a vit.E z tobolky na pleť. Krásne zhydratuje .

7. sep 2022

A ja uz neverim vsetkym recenziam na Notine, Modrej pupave, Havlikovej apoteke, atd, lebo nie raz som tu citala, ako baby pisu recenzie za peniaze.. Nuz zle asi nie 🙂 Ale zas taky Niod a TO maju aj zle recenzie. Takze tak.

7. sep 2022

@kvetinka75 ona je podla mna nasa top, aj Katka Zrkadielko sa raz vyjadrila, ze z SK sceny sleduje len ju.

7. sep 2022

@mirage ja skôr hľadám rôzne diskusné témy a skúšam čo tam odporúčajú ženy. Nie aké sú recenzie pri konkrétnom produkte. A zatiaľ poradili dobre.

miskakyska
7. sep 2022

Internetové obchody samé otravujú zákazníka napísaním dobrej recenzie...a potom pošlú darček 🥴😆

saraxyz
7. sep 2022

@mandzula ja ked som to minule citala, tak som skpro odpadla. Coho všetkého su ludia schopní 😕

7. sep 2022

@saraxyz ja pracujem s e-shopmi, viem, ze sa to robi, no vzdy ma to naserie, ze aki su ludia primitivni.

8. sep 2022

@miskakyska 😲 no s tým som sa ešte nestretla. Ale čo sa čudujem. Morálka už prerazila dno.

mamaselu
8. sep 2022

Da sa zacat aj takto..

ddenuliatko
18. sep 2022

Osobne som písala recenzie na produkty, ktoré som zakúpila na Pilulka.sk za každú napísanú recenziu som obdržala kupón na ďalší nákup. Peniaze som síce reálne nemala ale ušetrila som z písania na drogérii, kozmetike, plienkach a podobne. Uverejňovali aj recenzie, kde som produkt neodporúčala. Momentálne však zmenili spôsob odmeňovania. Teraz dávajú za napísanie recenzie 20 percent dole z nákupu.