Pichanie pier - povolanie

7. jan 2024

Dobrý večer.
Veľmi ma zaujalo povolanie alebo ako to nazvať - pichanie pier, botox, alebo líca a podobne, ale pery robí jedna žena u nás v meste len. Chcela by som sa opýtať či viete ako sa k tomu dostať, či je na to potrebná vysoká škola a keď tak aká, a celkovo čo k tomu človek potrebuje, ako sa dostane k tomu. Ďakujem Veľmi pekne.

stanulienkat
7. jan 2024

Medicina. Musis byt Mudr.

minenkak
7. jan 2024

Plastický chirurg

stanulienkat
7. jan 2024

@minenkak nemusi byt plasticky chirurg. Teraz si bohuzial hociaky Mudr. urobi kurz a robi to. A co je nebezpecne, ze to uz robia niekde nacierno aj kozmeticky. Ked sa stane pruser a vznikne nekroza, tak neviem, kto bude ratovat tie baby.

minenkak
7. jan 2024

@stanulienkat ale musí byť MUDr. a ak to robia kozmetičky načierno, tak už potom to je na ich svedomí či niekomu ublížia alebo nie a každý čo ide k nim na takýto zákrok, si musí byť vedomí toho že je to záležitosť doktora .A myslím aj trest za pokazený zákrok ,či za vykonanie tohto úkonu u kozmetičky bude dosť iný, keďže to je zakázané

marcellka32
7. jan 2024

Mudr
Áno robia to kozmeticky, ale:
1. V živote by som nešla kozmeticke na takyto zákrok
2. Ak to urobíš ty, a žena bude mať (nekrozu) si zodpovedná za jej stav...žiaľ toto sa nedávno stalo známej dr a mala čo robiť, aby danú ženu rýchlo z večera do rána dali dokopy a jej rekonvalescencia trvala dlhšie...
3.to nefunguje tak, že niekto príde, ty chytis ihlu a pichnes....na to treba vedieť anatomiu tváre, ktorá sa študuje na medicíne....žiaľ často vidíme v uliciach zle pichnute/veľa kyseliny v perách, veľa botoxu v čele atď. Pretože ženy nemajú mieru a niektorí lekári za peniaze urobia všetko

mamamasama
7. jan 2024

Najvacsia bomba, ze pojdete za hranice do Polska a urobi vam to hocijaka kozmeticka. Ked mi kamoska ohlasila na ake zakroky chodi do "salonu", tak ma takmer kleplo 😳

sissy27
7. jan 2024

Oficialne je na to potrebna VS - medicina. Ale uz to robi kadekto… ako si to vedia obhajit v pripade kontroly (ak vobec nejaka je) alebo komplikacii po zakroku, to netusim…

marcellka32
7. jan 2024

@sissy27 nevedia to že obhajit nijako...
Ale každý si môže za seba sám