Pekár v Bille

23. jan 2021

Ahojte baby, prosím nerobíte niektorá v Bille na pozícii pekár ? Ako ste spokojné, na čo si dávať pozor na takejto pozícii, hrozí tu riziko popálenín, ako dlho robíte/ prípadne robili ? Za každý komentár ďakujem

klarissa25
23. jan 2021

To tam len dopekas pecivo.. Nie nepopalis sa ked si davas pozor..

majulino
23. jan 2021

Sice neviem ako inde, ale v bille,.kde som robila ja, nemas na starosti len pečenie, ale aj dokladanie pečiva a obsluha pultu so salamou, sunkou a syry..robi sa na 3 smeny, a pozor si musis davat len na to, aby si stale mala vsetko vylozene

klarissa25
23. jan 2021

A samozrejme nemas na starosti len pecenie..

liaka
23. jan 2021

Zo zimy do tepla. Kamoška dlho nevydržala, ruky si necítila. Ides do velkej mrazničky /boxu a ked ti pride 20 krabic plnych tak povykladat, samozrejme do zadu nove, dopredu starsie... Dlhsie stravis v mrazničke a potom do tepla na predajnu piect a samozrejme ked treba pomahas sunky krajat a syry. A plus vykladas chleby, rozky, peciva...

sonetta
23. jan 2021

Presne ako písali baby vyššie. Aj ja mam takú skúsenosť. Robila som v 2roznych filialkach. Aj za lahodkarskym pultom, aj piekla.nikdy som nevedela, keď som išla na smenu, že čo budem robiť v ten deň. Neskôr som bola v tej 2.filialke po matetskej prijatá na mäso, kde som mala pri preberaní tovaru a skladaní ťažkých bedniciek pracovný úraz a bez toho aby som súhlasila, má prehodili na lahôdky, kde som nechcela byť. A najhoršia zo všetkého je ta buzeracia od ,, vrchnosti,,

autor
23. jan 2021

Baby ďakujem všetkým za komentáre, no nepotešili ste ma, na pohovore nespomínali nič o tom že by som okrem pečenia a dokla.tovaru mala byť aj za pultom, aj keď veľmi sa presviedčali či nechcem ísť radšej k lahôdkam, prípadne že môžem vyskúšať aj jedno aj druhé čo mi viac bude vyhovovať, ale to som odmietla že chcem len túto pozíciu.
A počet dní a hodín sa robí tak ako povedali že 12ky a krátky a dlhý týždeň či viac ?.ďakujem

sonetta
23. jan 2021

U nás sa chodilo hlavne cez vikendy na 5:30,aj keď platili až od 6tej a celodenky bývali do 21:00.samozrejme,sa podvadzalo a podpisovali sa fiktívne dochádzky, aby nemuseli dávať 2 stravenky za ten den. A v tej prvej fil.som nemala jediný raz prestávku, lebo ma nemal za pultom kto vymeniť.
Keď som ostala tehotná a musela som sa vrátiť do prace z rizikového, lebo sme išli brat úver a vraj by nám ho nedali, boli mi sľubene iba pomocné práce na lahôdkach. Po 4dnoch som skončila za pultom a neskôr preberala tovar a prenasala krabice s pečivom do mrazaka.tehotná. Ja by som do Billy nešla ani keby to bola jediná práca, kde by som sa mohla zamestnať. Na pohovore nasľubujú, lebo sa tam menia ludia, hlavne na lahôdkach nevydržia, ale skutočnosť je iná. Ja teda nemám dobre skúsenosti.

sonetta
23. jan 2021

nájdeš pár diskusii na tému Billa napr.tu.Sice je z r. 2012 tuším...
https://www.modrykonik.sk/forum/zamestnanie/praca-v-bille-a-vase-skusenosti/

liaka
24. jan 2021

U nas sa robilo tak kratky/dlhy tyzden 12 ky. Plus ked niekto vypadol samozrejme tak si musela zastupit. Plus vzdy na konci mesiaca musis byt v praci a robit inventuru

autor
24. jan 2021

Baby ďakujem veľmi pekne, áno čítala som nejaké recenzie práca v Bille a skoro všetky boli negatívne, aj na túto pozíciu asi moc ľudí nechce ísť, dnes je doba zlá a človek si moc žiaľ vyberať nemôže keď chce mať aspoň nejaké peniaze