P.M. Mediaservis a vaše skúsenosti s touto firmou

kriketa
22. jan 2013

Ahojte,
už druhýkrát som sa snažila nájsť si prácu na doma. Tá prvá bola podvod, prečítala som si na nete, už neviem, aká to bola firma.
No a teraz som si dva mesiace písala so ženou, viem aj jej meno, písali sme si maily, kde mi tvrdila, že už vybavila asi 50 zákazníkov a nemala žiadnu sťažnosť, že u nich sa platí iba 3 eurá za katalóg, ten mi dnes došiel a tam si môžem vybrať od rôznych firiem nejakú prácu ako plnenie obálok, skladanie gulôčkových pier, výroba alarm-nálepiek, náušníc a mnoho iného, všade za to pýtajú nejaký registračný poplatok väčšinou okolo 8 eur, ale vpredu na stránke ešte píšu, že každá firma berie od 25-50 eur za štartovací balíček, kde máte inštrukcie, tovar a tak. Je to firma P.M.Mediaservis, sú zapísaní aj v živnostenskom registri, ale aj tak keď som hľadala na nete, tak som o nich nenašla žiadne pozitívne referencie, iba negatívne, ale bolo ich málo, tak ma zaujíma, či niekto s nimi nemáte skúsenosti alebo neviete o nejakej takejto práci, nechcem predávať žiadne výrobky, ani klikať na maily a vopred upozorňujem, že ak mi chce niekto ponúkať prácu a bude to zas nejaký podvod, nech sa radšej ani nepokúša, už mám toho dosť! Viete teda niekto niečo o tejto firme? Ďakujem.

acer11
22. jan 2013

to ti nestačí čo si prečítala ? 😀

sisaha
22. jan 2013

@kriketa katalog by som hodila do kosa a teta sa urcite tesi, ze zarobila 3 eura...Ziadna firma ktora dopredu vybera peniaze nie je seriozna...

kriketa
autor
22. jan 2013

Nie, lebo my ľudia (obzvlášť ja) som veľmi dôverčivá a snažím sa vždy vo všetkom vidieť to dobré a pozitívne a snažím sa veriť tomu, že predsa ľudia nemôžu až takto klamať, nechce sa mi tomu veriť, tá pani si so mnou celý čas úplne normálne písala a navyše by som veľmi potrebovala peniaze a keďže som tehotná a mám možno 3 a pol mesiaca do pôrodu, do normálnej práce by ma nikam nevzali. Musí predsa niečo existovať, čo nie je podvod...

sisi1503
22. jan 2013

No ved ale na podvodoch sa dnes najlepsie zaraba.A myslim ze keby nieco take bolo co nie je podvod,tak by si urcite takto zarabalo prinajmensom tristvrte zien co su bud na materskej,alebo tehotne,alebo s nejakeho ineho dovodu nemozu ist do roboty.Takze ked nieco take legalne najdes daj vediet 😉

strawberry17
22. jan 2013

@kriketa urcite neplat nikdy nikde za "registracie", katalogy a "startovacie balicky"