Otázka na pohovore

10. okt 2024

Ahojte chcela by som sa poradit co by ste odpovedali na otazku na pohovore:
Dostali ste ulohu. Ako ju vypracujete?
Dakujem pekne

magic08
10. okt 2024

a aka je uloha?

faasx
10. okt 2024

Podľa toho čo je to za prácu a na akú konkrétnu úlohu sa pýta ?

tanyan
10. okt 2024

... v súlade so zadaním v rámci možností (čas, priorita, dostupnosť vstupov...).

viestta
10. okt 2024

Najlepsie ako dokazem a na termin

vanilkovazmrzka
10. okt 2024

@magic08 o ulohu nejde, kedze v otazke nie je specifikovana

strasko
10. okt 2024

Asi by som povedala, že si ulohu zaradim podla prioritnosti medzi ostatné úlohy vzhľadom k jej dolezitosti, urgentnosti a termínu.

autor
10. okt 2024

Dakujem dievcata, nieco podobne som povedala, ale nemalo to uspech, tak neviem co ocakavali za odpoved. Jedna sa o kancelarsku administrativnu pracu, ta otazka nebola nijako specifikovana, len dana tak ako som napisala

tanyan
10. okt 2024

Táto jedna odpoveď ale určite nebola rozhodujúca, prípadne bola pridaná len kvôli tomu, aby bolo možné subjektívne vyhodnotiť odpoveď ako nedostatočnú či nevhodnú a použiť to ako argument pre zamietnutie uchádzača.

misanthropicdann
11. okt 2024

Pre vypracovanie úlohy by som začal analýzou zadania aby som pochopil všetky požiadavky a očakávania. V závislosti od očakávaní by som zvolil potrebný prístup na jej riešenie a odhadol približnú časovú náročnosť. Zistil by som ci dokážem vypracovať úlohu sam alebo je potrebná spolupráca s ďalšími kolegami napríklad z dôvodu dodania informácií od ich oddelenia.