Oplatí sa mi založiť bazár?

24. sep 2021

Ahojte už dlhší čas sa pohrávala s myšlienkou ako by to bolo mať vlastný kamenný bazár ? Len neviem či sa mi to oplatí aké sú výhody ako nevýhody Ďakujem

martinkatinka
24. sep 2021

Vyhody - si sama sebe panou, vsetko si riadis sama. Nevyhody - ak nieco neurobis sama, nikto to za teba neurobi.

gdpr
24. sep 2021

výhody ty si majiteľka takže nikomu sa nebudeš musieť podriaďovať, nevýhody sama si budeš musieť robiť reklamu a zháňať zákazníkov aby si sa vedela uživiť, ak budeš mať nejakú brigádničku tak aj na ňu zarábať peniaze, zháňať tovar, riešiť papierovačky, účtovníctvo alebo ďalšie peniaze vyhradiť na účtovníčku... A v dnešnej dobe veľa ľudí ide skôr do nákupných centier kde kúpia od potravín cez obuv až po oblečenie, kozmetiku všetko na jednom mieste a málokto chodí do samostatných kamenných predajní takže tá reklama na zviditeľnenie by naozaj musela byť veľmi dobrá aby si upútala ľudí alebo minimálne na veľmi dobrom logistickom mieste. Ja v tom vidím skôr nevýhody ako výhody a osobne by som do toho nešla, mám rada ak mám istotu platu a nemusím sa báť z čoho zaplatím účty a či dostatok peňazí zarobím ale ak je to tvoj sen určite vyskúšaj. Alebo keď už tak skôr nejaký eshop by som založila ako kamennú predajňu.

tropkica
24. sep 2021

Kamoska si zakladala internetovy bazar a povedala, ze uz viac by do toho nesla. Vsade mala kopu veci a omnoho viacej roboty ako ocakavala. Premysli si, ako by si to mala s klientelou, ci si si ista, ze by ti tam chodili ludia. To je asi to najdolezistejsie.

uzivatelka1113
24. sep 2021

podľa mňa nie, lebo všade je už toho veľa ☹️

irusa
24. sep 2021

nie.....

denkatn
24. sep 2021

podla toho, v akej lokalite..moj svokor na vychode v strede mesta ma bazar a ide mu to, ale on ma popri tom aj dochodok, ide mu to horsie ako predtym ked neboli eshopy, ale je spokojny, ale dava do toho dost casu, v nedelu zehli, chodi si pre tovar, opravoval podlahu v obchoden, je to praca aj mimo otvaracich hodin...

acrobaleno
24. sep 2021

Po mojich skúsenostiach s Čarovnou poličkou, kde som sama predávala svoje knihy môžem povedať, že určite by som do toho nešla.

dilino
11. sep 2022

@denkatn presne tak aj mimo otváracích hodin. Všetko musí sám ked nechce nikomu platiť.

luccija
11. sep 2022

Bazar s cim?vsetko nabytok, lyze... ci len oblecenie?za mma nie ludia maju vela veci casto daruju...mozno na dobrom mieste kde ludia nemaju vela obchodov...

misiacik30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz