Onlyfans - problém s overením

xddddoxxxx
26. júl 2024

Ahojte, píšem ohladom registrácie na onlyfans. Mám problém s overením vždy keď pridám fotky občianky a dám overiť tak som odmietnutá. Pýta to odomňa Tax čo je DIČ ale to nemám... Ako sa tomu mám vyhnúť? A prosím nepýtajte sa ma, prečo si robím registráciu. Ďakujem

janai1
26. júl 2024

Naozaj si myslíš ze toto je správna stránka kde sa na to pýtať?

xddddoxxxx
autor
26. júl 2024

@janai1 videla som že niesom jediná ktorá sa tu na to pýtala.

falbala132
26. júl 2024

@xddddoxxxx zeby preto, ze ak sa tam chces predavat, tak musis aj odvadzat dane?

xddddoxxxx
autor
26. júl 2024

@falbala132 kto povedal že tam chcem uverejňovať celé moje telo a ešte nahé? Ženy si tam zarábaju fotením nôh tak prečo nie?

vanilkovazmrzka
26. júl 2024

@xddddoxxxx nepovedal to nikto, pointa je v tom ze tam chces predavat obsah a z prijmu musis odvadzat dan.

falbala132
26. júl 2024

@xddddoxxxx a pisem niekde o celom tele? pisem o tom, ze tam budes zarabat, preto potrebujes DIC

justxme
26. júl 2024

Niekde vraj miesto DIČ berie aj rodné číslo, ale neviem ako je to na OF

xddddoxxxx
autor
26. júl 2024

@justxme dávala som tam rodné číslo no aj tak som bola odmietnutá

luliu
26. júl 2024

@xddddoxxxx chces zarábať, musíš platiť dane, vitaj v svete dospelých

vanilkovazmrzka
26. júl 2024

@luliu neviem ci zrovna portal pre online stetky dava realny obraz o svete dospelych a pracujucich 😃

justxme
26. júl 2024

Možno ešte skúsiť napísať na ich podporu, ak je to naozaj povinný údaj. Lebo pochybujem, že sa to nedá obísť.

luliu
26. júl 2024

@vanilkovazmrzka myslela som tým platením daní 😉

tundra
26. júl 2024

@xddddoxxxx skus dat PSC😉

lakebabe
26. júl 2024

@xddddoxxxx silno pochybujem ze každý to robí oficiálne a ma DIČ u nás to robí každá druhá v obci v poslednej dobe a ešte to považujú za prestíž ze sú online modelky , ale pochybujem ze všetky to robia oficiálne

sevrin
26. júl 2024

A registrujú sa tam aj chlapi? Koľko zarobia mesačne za vystavovanie svojho tátoša?

lakebabe
26. júl 2024

@sevrin by si bol prekvapený aj páry. Naša suseda tam dava videa so svojím frajerom. Síce nechápem ako im môže niekto platiť ale majú z toho riadne obraty

vanilkovazmrzka
26. júl 2024

@luliu ved ja rozumiem 😄

sevrin
26. júl 2024

@lakebabe však práve. Internet je plný rovnakého materiálu zadarmo, tak prečo za to platiť? No ale ak to funguje, prečo nie?

babulkomale
26. júl 2024

@lakebabe fuuuuu, aj si ich videla? 🤦

xddddoxxxx
autor
26. júl 2024

@tundra dala som ale ani to neberie...

lakebabe
26. júl 2024

@babulkomale chvalabohu tam nie ale netaja sa tým pre nich je to prestiz,že zarobia 😄😄😄

babulkomale
26. júl 2024

@lakebabe pre mna uplne iny svet, nikoho takeho nepoznam, resp.neviem o nikom konkretnom ze tam je.

buberova
26. júl 2024

No nič, ostáva ti ísť iba na daňový úrad a vybaviť si DIČ 🙂

xddddoxxxx
autor
26. júl 2024

@buberova 🤷🏻‍♀️ ale keď dám overenie občianskeho tak mi to stále píše že overenie bolo neúspešné a píšu ako by som občiansky preukaz mala vyfotiť a podobne... Ale ja ho fotím tak že je na ňom všetko vidieť. Písala som aj na podporu ale odpoveď mi ešte neprišla.

lakebabe
26. júl 2024

@babulkomale tak susedstvo si nevyberás🤷‍♀️

sevrin
26. júl 2024

@xddddoxxxx a je odfotený tak že nie je orezaný?

xddddoxxxx
autor
26. júl 2024

@sevrin nieje orezaný a robím to znova a znova a teraz zase že adresa je špatná a potom že mesto je špatné...

mamamasama
26. júl 2024

Veď ak chceš úchylakom otrčať len paprče, tak choď na feetfinder.

kiki68
26. júl 2024

Musis si vybavit DIC urcite, je to podnikanie. Ak ked tam budes fotit nausnice na uskach

guliver19
27. júl 2024

@xddddoxxxx tak to potom bude tym, ze to chodidlo si tam chces vystavovat, neumyte...Umyvas si tie nohy dokladne? Aj mydlovou vodou a kefou prejdes?