Odskúšaná práca na doma

bashkaa
11. feb 2022

Zdravím Vás milé mamičky, hľadám nejakú inšpiráciu na prácu z domu. Na internete je toho síce dosť, ale hľadám niečo overené čo máte odskúšané, čím by som si vedela privyrobiť na MD a nebola by to nejaká pofidérna firma so sídlom niekde v krkahájoch, alebo nejaké mlm, kde pýtajú obličku za vstupnú investíciu a nakoniec nič z toho. Za každú radu vopred ďakujem, a prajem príjemný večer. 😇

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashkaa
autor
11. feb 2022

@cocolino234 viem anglicky, dorozumiem sa rusky, ovládam väčšinu grafických editorov(úprava fotografií, tvorba loga, plagátov, či kresba v nich) , pracovala som ako fotografka v nočných kluboch, mám pedagogické minimum predmet výtvarná výchova s 2 ročnou praxou. Na doplnenie 🙂

babydesire
11. feb 2022

@bashkaa waw ved to mas super cvčko.. doucovanie, alebo real job v magazine,fotoshope a pod. na polovicny uvazok a na home office..v dnesnej dobe koronovej sa home o.nezatracuje

zuzinabila
12. feb 2022

@bashkaa manzel je lektor Aj,robi vylucne z domu.ale teda je vystudovany jazykar+znamych sa tiez da doucovat online na cash

zuzinabila
12. feb 2022

@bashkaa ale tiez by som so hladala nieco v tej oblasti grafiky na tvojom mieste.mozno nejaky eshop?

barborachors
12. feb 2022

napis do jazykovky ci mozes doucovat, da sa to aj online. Takisto pokukaj weby strednych skol ci nehladaju vypomoc s tymi grafickymi vecami co ovladas, pripadne napis do klubov ze fotis 🙂 Podla mna mas super znalosti, s tym co vies by si ani do roboty nemusela chodit mohlo by ta zivit aj po rd. Je tu ale jedna nevyhoda - ty musis sliedit, patrat, vyvolavat, pisat maily. Nie kazdy sa rad "vnucuje". Ak si ten typ ze nebudes sa zaujimat a skorej by sa ti chcelo cakat, tak si urob stranku na nete a reklamu s tym co vies robit a cakaj kto sa ozve tebe .

mel1980
30. júl 2022

Ak ma niekto zaujem mozem ponuknut privyrobok z domu, info v sprave.