Odpor k novej práci

1. nov 2021

Ahojte, nastupila som do novej prace a uplne ina oblast ako som robila predtym a neviem ci je to tym, ze som po rodicovskej alebo proste je to omyl..som tam mesiac a pol a od zaciatku mam chut to nechat tak. Stalo sa to niekomu? Zlepsi sa to, alebo to mam nechat tak? Robim 5rokov a este som s takou nechutou do prace nesla..

nika82
1. nov 2021

ostan a hladaj novu zatial

nikpa
1. nov 2021

Ja keď som mala takéto pocity v novej robote nikdy sa to nezlepšilo, naopak sa to len zhoršovalo a vždy som musela odísť.

pribinak
1. nov 2021

Hľadala by som niečo iné. Chodiť s nechuťou do prace a tráviť tam denne 8 hod. musí byt otrasne

modrykun666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zalka
1. nov 2021

Nemyslím, že by sa to zlepšilo. Ja som tak odišla z práce novej po necelých 2 mesiacoch, som bola vynervovaná, vystresovaná. Tá práca mi za to nestála.

oli18
1. nov 2021

Ja som 2x odisla z roboty kvoli pracovnym podmienkam v skusobnej dobe.

autor
1. nov 2021

@oli18 a co bolo u vas ten problem, preco ste odisla v skusobnej? Ja som si myslela,ze take daco sa mi nikdy nestane, ale fakt mam chut rano zavolat ze koncim

marca12
1. nov 2021

To sa nezlepsi,hladaj novu pracu. Raz som prisla do novej prace a od prveho dna uplna nechut. Neznasala som to tam aj pracu aj kolektiv. 3 roky som si hovorila,ze vydrzim a nakoniec som to vzdala a nasla si inu v ktorej som bola spokojna.

marca12
1. nov 2021

@modrykun666 toto je najhorsie,ked clovek musi chodit do prace,ktoru neznasa,lebo nema inu moznost a nemoze ostat bez prijmu

autor
1. nov 2021

@modrykun666 no prave vobec to nepotrebujem, ale zas rozmyslam nad dietatom, ale to by som si vedela zaolatit odvody aby som mala matersku. Neviem, stale tomu davam sancu

modrykun666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trojnasobnamama
1. nov 2021

Odiď.Zazila som a z existenčnych dovodov som tam musela byt 3mesiace.Okrem toho,ze som tam od stresov schudla 10 kil nic pozitivne tam nebolo.Len som sa trapila .

janka_23
1. nov 2021

Nie, nezlepší. Aj ja som bola v takej práci. Pokiaľ na to naozaj nie si odkázaná tak skonči a hľadaj niečo ine

deti95060810
1. nov 2021

po 3 rokoch doma som si zvykala v novej práci takmer 3 mesiace.... po niekoľkých mesiacoch to už bolo OK

jankapepe
1. nov 2021

O akú prácu ide a co ti vadí najviac? Daj na svoj pocit.

autor
1. nov 2021

@deti95060810 skor ide o to, ze ma nebavi napln tej prace,,, neviem, ci si na to zvyknem

nelinka888
2. nov 2021

Tak ak ťa nebaví to čo robíš už teraz, asi ťažko si na to zvykneš, s nechuťou budeš chodiť stále. Skôr by som si začala hľadať niečo nové popri tejto a uvidíš.