Odpočúvanie na pracovisku

3. máj 2022

Ahojte baby, dnes som zistila že nás šéfka odpocuva svojim mobilom,má zapnutý diktafón alebo nejakú appku (neviem presne). Jednoducho keď som sa bavila s kolegyňou nenápadne ku nám položila mobil a nahrávala....je toto normálne? Ako mám postupovať,rada by som jej dala najavo že toto sa teda nerobí!!!! PS s kolegyňou sme riešili pracovné veci

liljana
3. máj 2022

Myslis, ze to naozaj urobila? Bolo by jej to nanic, lebo keby to niekde vytiahla, porusila by zakon o GDPR.

koniarova
3. máj 2022

Prečo si sa rovno nespýtala?

autor
3. máj 2022

@koniarova nevedela som o tom

mirkava
3. máj 2022

😁😁😁 to fakt? No to je dosť cez čiaru... chce vedieť ci ju ohovárate 😊 ja na jej mieste by som to vedieť nechcela

autor
3. máj 2022

@mirkava no ona toto spravila aj svojej nadriadeného, toto všetko som sa dnes dozvedela...ako úplný hnus

bajka16
3. máj 2022

Je to trestné. Treba pani šéfku oboznámiť s tým či si je vedomá toho

autor
3. máj 2022

@bajka16 ona sama je JUDr.a vidíte čo stvara... Ozaj som si myslela že toto vidím iba v tv a dnes som zistila že ono sa to deje aj v realy

bajka16
3. máj 2022

Vidíš. Titul ti nezaručí nič ani zdravý rozum. Musí byť pekne svihnuta na hlavu toto by som si nikdy k nikomu nedovolila

simca06022011
3. máj 2022

A isto to tak bolo? Lebo nevidím dôvod na takéto niečo ☺️ je to divné teda ak by to tak bolo. Mozno testovala ci to funguje 😁
Mame v práci kamery aj zvuk zaznamenávajú a nikto to v živote neruesil a počúvať sa mi to nechce 😂ani nikomu inemu. Otvára sa realne zaznam iba ked sa nieco stane. By ma zaujimalo kto sa tak nudi ze musi rozhovory počúvať.

slovakboy
3. máj 2022

Nahláste ju jej nadriadenému. Hoci anonymne nech on to rieši.

autor
3. máj 2022

@slovakboy ona donasa práve jej nadriadeného ,tiež judr

slovakboy
3. máj 2022

Takze vlastne spolu vás odpočúvajú. Tak potom ešte vyššie.

melanta
4. máj 2022

A čo také robíte s kolegyňou, že má potrebu vás odpočúvať?

maruski99
4. máj 2022

a myslis ze to bolo fakt takto? nemohli ste to len zle pochopit? ale ved ok pokial to spravila, tak by som si ziadala vysvetlenie,

hope87
4. máj 2022

Pises, ze si dnes zistila, ze sa to deje...ako si to zistila? Vies to so 100% istotou? Ak ano, bezodkladne by som to riesila.

melanta
4. máj 2022

A dozvieme sa teda, čo také riešite a robíte, ak vás mala potrebu odpočúvať?

autor
4. máj 2022

@melanta veď toto je to že neriešime nič nezvyčajné, a robíme personalistiku

autor
4. máj 2022

@hope87 no bolo mi povedané že presne toto už robila aj v minulosti, položila pred dotyčného mobil a nahrávala....

tncka
4. máj 2022

Haha mna sibne to nenasla nejaky "tajnejsi" sposob ako nahravat rozhovory len polozit mobil?🤣 Ze toto niekoho vobec napadne

cacianka
8. máj 2022

Keď nabudúce položí pred váš mobil, vytiahnite aj vy svoje, a zahrajte hoc aj divadlo. úplne naostro sa tvárte, že si na nich niečo nastavujete, a potom s kamennou tvárou pokračujte v pracovnom hovore.
Nahrávanie reálne nemusíte mať spustené....

autor
8. máj 2022

@cacianka plánujem z tej firmy odísť,tak to dotyčnej poviem do oci

cacianka
8. máj 2022

Môžeš oboje, a to že jej povieš svoje 👍
Len či to neotoci na teba že klameš a urazila si ju(jej ego)