Odchod z práce kvôli šikanovaniu

11. nov 2021

Ahojte, chcela by som sa opýtať na váš názor 😊 V práci som dala výpoveď kvôli mojej kolegyni, ktorá ma sústavne šikanovala (zistila som, že z rovnakého dôvodu odišli už viaceré kolegyne predomnou). Riešila som to aj s nadriadenou, tá je jej kamoška, samozrejme sa jej vo všetkom zastáva.... V práci sme iba my dve. Myslíte si, že jej mám pred odchodom niečo kúpiť, ako poďakovanie.??... Teda vôbec na to nemám chuť, ale neviem či to nebude neslušné z mojej strany, hoc kamošky zrovnanie sme... Neviem ako sa zachovať, ona sa teraz tvári, že všetko je ok, iba z toho dôvodu, lebo som sa sťažovala. Príde mi to celé falošné,je mi z toho zle...

anjelicek26
11. nov 2021

Pfu tak v praci, kde si bola nespokojna a bola zla pracovna atmosfera urcite nenos ziadne darceky na rozlucku, Mozes maximalne upiect kolac ten posledny den, to je cele.

petamich
11. nov 2021

to myslis vazne tuto otazku? odchadzas kvoli nej z prace, ktora by ta mozno za normalnych okolnosti bavila a kvoli nejakej prehistorickej tradicii jej chces nieco kupovat? ani ten kolac by som neupiekla

surriana
11. nov 2021

Ani len ten koláč by ma nenapadlo piecť.Odchádzaš kôli nej,tak za čo jej chceš kupovať darček ako poďakovanie?Zato že ťa šikanovala?

autor
11. nov 2021

@petamich Práca má veľmi bavila... Len tá atmosféra bola už pre mňa enormný stres...

martul
11. nov 2021

Ja by som na rozlúčku určite niečo priniesla, sluší sa to.
Pekne upeč tortu a..........bachni jej ju o hlavu.

lenka_matko
11. nov 2021

@martul škoda torty

cubo2
11. nov 2021

@martul presne tak 😂 doniest darcek pre kolegynu, co ta sikanuje? To snad nemyslis vazne, to nemas trosku hrdosti? Teraz, ked si dala vypoved, je cas na pomstu 😈 😅

barborachors
11. nov 2021

Ja by som im kupila kolac, ale dala do neho prehanadlo 😅

iwesska
11. nov 2021

Jasne,nieco jej kup. Budes prva obet na Slovensku,ktora sa za sikanovanie este podakovala😁

klip0
11. nov 2021

Samozrejme že nekupuj nič 😳😳 ani nič nenos

jana_eyre_2
11. nov 2021

Kedysi bol taký obchod kde predávali falošné 💩 (na YouTube je aj návod ako také čosi vyrobiť 🤣) to by bolo maximum čo by som kúpila niekomu co má šikanou vyhnal z práce 🤣

francuzkano
11. nov 2021

Ale city prec. Zase, nikdy nevies, kedy budes napriklad potrebovat hodnotenie, alebo referencie a podobne. Nikdy netreba palit mosty. Je to ako to je, ides prec. nech si oni zasvinuju zivot, ty si ho nemusis. Nekupuj ziadny darcek, ale dones kludne ten kolac, podakuj sa a s panom bohom.

trema
11. nov 2021

Ako podakovanie? Za co? Za sikanu?
Toto by mi vobec ani na um nezislo, nieco doniest.. Povedz dovidenia a hotovo.

evica17
11. nov 2021

Suhlasim, ani darcek a ani kolac a ani.nic ine by som nenosila. Proste posledny den v praci by som prisla a odisla len tak., so slusnostou, ze dovidenia, majte sa tu pekne. To je vsetko.

marcellka32
11. nov 2021

@iwesska 🤣🤣🤣🤣

diewcatqoo
11. nov 2021

Kedysi sa dali kupit hrnceky s napisom "Nebuď chuj". Tusim to bol merch demotivacie. Skus pogooglit, mozno maju nieco aj v zenskej verzii.
Alebo sa daju vyrobit napisy na mieru... tak by som jej nechala spravit nejaky pekny s krasnym napisom 🙂

floren
11. nov 2021

kúpila by som jej lieky na nervy 🤣🤣Ale teraz vážne, nie nič jej nekupuj. Ona ti ublížila a ty jej máš dat darček. No určite. Tiež ma sikanoval šéf, odišla som a nič lepšie sim urobiť nemohla

cacianka
11. nov 2021

Nebuď hlúpa, čo chces nosiť ?
Dobre trestni dvermi a bajbaj.

janetinka27
11. nov 2021

ahoj, pises ze mate nadriadenu a v praci ste iba vy dve. mate aj inych zamestnancov, ktorych poznas/stretavas v praci? lebo ak ano, urobila by som kolac pre vsetkych.
ten darcek myslis pre sefku na rozlucku ci pre tu kolegynu? myslim, ze darceky sa davaju skor odchadzajúcim zamestnancom ako podakovanie za ich pracu.
ak ste tam iba vy tri, tak by som asi nic nedoniesla, odrobila by som si posledny den a hotovo. ale ak je tam viac zamestnancov, s ktorymi nemas problem, doniesla by som rozluckovy kolac alebo nieco kupene ako nahradu (balik cokoladok atd)

judar
11. nov 2021

Vies co ano daj jej darcek :D ale psie hovno do darcekovej krabicky obviazanej na maslu....falos je jedna vec a sikana druha...strpela si tam dost tak preco by si sa este mala lucit slusne ked prostup k tebe bol akurat tak z jej strany na to...hovno

autor
11. nov 2021

@janetinka27 sme iba dve, nadriadená je v podstate menezerka, nepracuje s nami na pracovisku ... Sú kamošky, kolegyňa sa mi vyhráža poškodením "môjho mena" zjavne ma narcistickú poruchu a je to manipulatorka... Najradšej by som bez slova odišla posledným dňom, ale ak má šíriť o mne klamstvá, tak sa asi vykaslem a ten koláč jej dám.... Ľudia sú svine, zastavuje sa mi rozum nad takýmito individuami, viem o viacerých ľuďoch, ktorí s ňou spolupracovali a všetci majú s ňou problém, len každý sa jej boji postaviť...

mala_zabka
11. nov 2021

Po tej tvojej poslednej odpovedi si hovorím, že máš buďto Stockholmský syndróm alebo si fakt neuveriteľná trúba, sorry 😂

mariejenka
11. nov 2021

Ako ti môže špiniť meno? Absolútne nič! By som nenosila.

autor
11. nov 2021

@mala_zabka Asi som 🙄 mám z nej depky

jana_eyre_2
11. nov 2021

@autorka prečo myslíš že ak jej niečo donesieš a budeš jej ďakovať, nebude ti špiniť meno? Človek čo dokáže druhého šikanovať v mojich očiach nie je normálny, má problém sam so sebou a jeho optike nepomôžu žiadne darčeky - nič.. začni sa zameriavať na seba, prečo máš dojem že musíš byť za dobré s niekým kto ti robil zle..

autor
11. nov 2021

@jana_eyre_2 ja neviem.... Asi máš pravdu, nemám chuť hrať nejakú hru ... Neznášam falošných ľudí...

luci310
11. nov 2021

Mala by si jej dať taký darček, že jej povieš čo si o nej myslíš, možno to pomôže aspoň tej o príde po tebe

mala_zabka
11. nov 2021

Počuj ja ťa nechcem dehonestovať, tiež som takú kedysi mala, tiež kamarátka s vedením, doma som si aj poplakala kvôli nej. Ale to bolo dávno, mala som 20. Ale ani vtedy by mi v živote nenapadlo jej niečo dať. Maximálne panvicou po lebeni. Bola o 30 rokov staršia, tak si myslela, že sa môže ku mne chovať ako k odpadu... Takže sa spamätaj, nádych výdych. Akurát sa strápniš a ešte viac zhodíš. Naopak, pred odchodom by som jej od pľúc niečo povedala...

autor
11. nov 2021

@luci310 Má nulovú sebareflexiu, trávi sa ako nedotknuteľná, pri takýchto ľuďoch vždy trpí celé jeho okolie

autor
11. nov 2021

Tvári*