Od septembra budem učiteľka v škôlke

mama4444
23. máj 2023

Dobrý deň od septembra nastupujem ako ucitelka materskej škôlky som ale bez praxe. viete mi nejaká pomôcť kde a ako a čo by som si mohla pozrieť cez internet alebo niekde nájsť aby som sa trošičku priblizila naucila o tom viac dakujeeem

martinalici
23. máj 2023

dobrý deň na facebooku je skupina učiteľky v materskej škole tam máte toho veľmi veľa, aktivity, námety ale hlavne sú tam kolegyne ktoré Vám poradia s každým problémom. Potom su stránky zvedaveslniecko.eu ta je platená ale odporučam, odporúčam si cez prazdniny doštudovať metodiku a založiť si svoj zborník hier aktivít ku ktorým sa stále môžete vrátiť. 🙂 držte sa

sajmonka_1216
23. máj 2023

ako hovorí @martinalici ... hlavne metodika k jednotlivým vzdelávacím oblastiam.. a zásobník je tiež super nápad.. sama mám taký s piesňami, riekankami, hrami, stále si tam doplním niečo zaujímavé..
a naštuduj si tiež aj nejaké základné zákony týkajúce sa predprimárneho vzdelávania, aby si vedela aj rodičom kvalifikovane odpovedať a poradiť...
ale praxou sama zistíš čo a ako 🙂

mama4444
autor
23. máj 2023

@martinalici dakujeeem 🙏🏻🌼

mama4444
autor
23. máj 2023

@sajmonka_1216 zásobnik ???

mama4444
autor
23. máj 2023

@martinalici neviem majst tu skupinu. Mozete mi to preposlat. Dakujem krasne

poopsie
23. máj 2023

A si kvalifikovana alebo nekvalifikovana?

mama4444
autor
23. máj 2023

@poopsie vyucena

poopsie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poopsie
24. máj 2023

@mama4444 pozri si školský poriadok a školský vzdelávací program škôlky do ktorej pôjdeš, každá škôlka je zameraná na niečo iné, medzi škôlkami máme aj rozličné témy, rozličné plány, čaká ťa adaptačné, tak sa na to nekonečné písanie príprav priprav a záleží len na uvádzajúcej čo bude od teba vyžadovať, lebo to sa tiež líši

sajmonka_1216
24. máj 2023

@mama4444 no to sa tak volá.. :D ale je to vlastne hocijaký zošitok, kde si takéto veci zapisuješ, lepíš a nechávaš v zásobe....takže vlastne zásobník :D

rakywanda
24. máj 2023

@mama4444 podľa tvojho veku...čo ťa viedlo k tomu byť teraz učiteľka v MŠ?

martinalici
24. máj 2023

@mama4444 Učiteľky v materskej škole, potom sú aj dalšie - učiteľky v MŠ a ŠKD, Učiteľky MŠ, Učíme predškolákov, ale ta prvá je topka a v súboroch si toho najdete haba dej