Nová práca

23. jan 2024

Ahojte, doteraz som pracovala len v 1 práci veľmi dlho a neviem už aké sú začiatky, ale teraz mením prácu.
Chcem sa spýtať, v novej práci ako budú prebiehať prvé dni? Jedná sa o prácu so systémom + prijímanie reklamácii emailom, hovorom.
Hneď ma posadia pred Pc, mobil a rob si? Alebo ako? Mám dosť veľký stres z tejto zmeny.

janai1
23. jan 2024

Takže my ti tu máme povedať ako v neznámej firme pracujú ? To si sa hádam mala opýtať na pohovore

natalia2007
23. jan 2024

Neboj, predtym ta urcite niekto zaskoli/zauci/vysvetli co a ako sa od teba ocakva

martinkatinka
23. jan 2024

Budeš mat školenie a pravdepodobne aj nejakýe zaúčanie.

beata_k
23. jan 2024

Pridelia ti niekoho kto ta bude vsetko ucit. Pis si poznamky aby si sa k tomu mohla vratit.

natalia2007
23. jan 2024

@janai1 Takze ty sa na pohovore pytas ako bude prebiehat prvy den?

janai1
23. jan 2024

@natalia2007 samozrejme. Vždy som sa opýtala koľko bude trvať zaškolenie, ako bude prebiehať a podobne. Ty akože nie?

autor
23. jan 2024

Len som bola zvedavá ako prebiehajú prvé dni, či už vyslovene pracujete alebo skôr len sledujete, píšete poznámky, máte nejaké prednášky (školenia).
Ďakujem za odpovede

mclissa
23. jan 2024

@natalia2007 ved to je normalna otazka. Taktiez ako prebieha normalny pracovny den, ako dlho trva zaskolenie, ci mas mentora, atd. atd. Tiez je vhodna otazka ohladom karierneho postupu.
Autorka nuz no my nevieme ako dana firma postupuje pri zaskoleni. Ja som nastupila na novu poziciu a moje “zaskolenie” je pol roka.

pinkgirl
23. jan 2024

Čaká ťa zoznámenie s pracoviskom - pracovná doba, ako sa značí dochádzka, s nadriadeným, kolegami, niekto bude poverený zaučiť ťa, plus školenie bozp býva.

egonsk
24. jan 2024

Zalezi od velkosti firmy. V mensich ta hodia do jamy levovej a budu pozerat, ako sa s tym popasujes. Vo velkej ti mozno pridelia niekoho na zaucenie.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
24. jan 2024

@natalia2007 tak treba sa opýtať ako sa zaucis a koľko. Ja som sa to pýtala.

hipuska
24. jan 2024

Ja som to robila vždy tak, že keď som nevedela, povedala som: preverím, zavolám späť.

luccija
24. jan 2024

Mali by Ťa zaučiť aj, keď sú firmy kde ťa hodia do vody a preto majú stále tie isté inzeráty na webe