Nová práca

31. jan 2023

Ahojte nastúpila som do novej práce cca pred troma týždňami, niesom konfliktný typ som skôr taká že sa príhovorim len keď treba a keď sa na niečo pýtam 😂 no všimla som si posledné 3dni na jednej kolegyni akoby ma nejako nemala rada alebo ani neviem ako to nazvať.. napríklad dnes som od nej započula medzi rečou keď sa bavila s druhou kolegyňou že ,,nie ja si ju určite nezoberiem na starosť, ani za nič,, neviem ani ako to brať keďže ma mala akože zaúčať a ona nechce.. cítim sa sprosto a neviem ani prečo a hlavne že to rieši za chrbtom a štýlom,, šuškania,, nechápem prečo mi to nepovie rovno do očí ak má nejaký problém.. podotýkam že sme čisto ženský kolektív.. dá sa to nejako dať dokopy? Práca je super a nerada by som odišla kvôli takejto sprostosti...

martinkatinka
31. jan 2023

A tie 3 tyzdne ta kto zaucal?
No poviem ti, niekto nerad zauca a to je fakt jedno koho a kedy....

taminka1986
31. jan 2023

U nas ked bolo treba zaucat sa nikto nikoho nepytal ci chce. Proste zam. dostal noveho zamestnanca a ides,riesis a ucis ho. A ma na to tyzden. Vybavene😂🙊

deti95060810
31. jan 2023

ak je to práca snov, kašli na pani a tvár sa že nič nepočuješ...
však jej to raz sčítaš...

nataly420
31. jan 2023

Veď chod za nou a spýtaj sa jej prečo ta nechce zaučať ? Ja keby toto počujem už aj idem za nimi a riešim to … musíš sa ozvat a postaviť sa za seba