Nočná práca v Tescu

andreasko
17. máj 2016

Ahojte maminky
Cez agenturu som cca chodila 2 tyzdne dokladat tovar a kedze mam niekolkoricnu prax v obchode ako veduca si ma tam vsimli a ponukli mi pracovn.miesto na trvaly prac.pomer.
Vysli mi v ustrety co da tyka smeny 4 nocne a jedna ranna smena pre mba ideal ...vikend volny 37,5 hod.uvazok s nast.platom 550 eur...
Babulky chcem sa spytat na nocne...tu ako ste si zvykli na pracu v noci!? Ako najlepsie je rozvrhnut nocnu!? Dve nocne ranna dve nocne!? Prosim dante tipy vase skusenosti ...

rybarybata
17. máj 2016

To v ktorom Tescu?Pokial viem, nocna praca je zrusena (mozno len par vynimiek) a harmonogram sluzieb sa robi na zaklade poziadaviek, napriklad noc pred zaciatkom letaku, vikend bol priorita...cize napr v nasej prevadzke (pravda je, ze sice pred 4rokmi) toto nebolo mozne si sama navrhovat, ako chcem pracovat...mali pracovnici narok na urcenie si volneho vikendu, dovolenky

andreasko
autor
17. máj 2016

@rybarybata tesco trnava ...anonmy mame tiez od polnoci zavrete ale chodia zamestn.na nocnu...pekari, chladene...s person.som sa dohodla na nocnych 4 ...plus jedna ranna...37,5 vikendy volne....vzajomne boli dake piziadavky ci z mojej alebo druhej strany na ktoeych sme sa dohodli...nebudu platit odidem...vzala som to jasne lwn z dovodu ktiry som uviedla....akurat viem v polivici mesiaca dava ved.harmonog.zmien na dalsi mesiac ...aj ru vidim ze je to na dohode
No uvidime...skor sa bpjim ako zvyknem nocnu...ale ved v skusam uvidim

makovnikova
18. feb 2023

@andreasko Je to na Tebe, skúsiť môžeš, robila som chvíľu v Tesco, v pekárni, len denné smeny, lebo však v noci sa nepieklo, musela som to vzdať, pretože sa chodili výrobky brať do mraziarenského skladu, kde mi po dlhšom pobyte mrzli ruky. Nočné budú určite dosť náročné, veľmi si neoddýchneš...a skoro stále nočná práca...a tých 550 eur je v čistom? Robiť v obchode ,zvlášť v potravinárskom, je náročné aj cez deň...

lenkakravcova
18. feb 2023

@andreasko za 550 eur by ma nehlo pracovať v noci a zničiť is zdravie .. Ale tak je to na tebe.

veronikaszabova
18. feb 2023

@makovnikova
@lenkakravcova
Riesila to v roku 2016