Neustála kritika od nadriadeného

6. sep 2024

Ahojte , stretli ste sa s niečím podobným ? Budem vo firme už pomaly dva roky , často to zvyknem prekusnut , ale už ma to prestáva baviť , urobím nejakú malú chybu , aj nepodstatnu a hneď počúvam od nadriadeného , že prečo som to neskontrolovala lepšie alebo prečo som to neurobila inac atd . , Stavalo sa mi to aj , keď som bola vo firme len pár týždňov , keď som sa zaucala . Nemám za sebou žiadne extra pracovne prešľapy , je to dynamické prac.prostredie , kde je potrebné robiť aj 15veci naraz a viem , že kolegovia sú na tom o dosť horšie , keď ich zastupujem , tak majú vážne veci nedoriešené

pribinak
6. sep 2024

Hm a ohradila si sa? Že máš veľa veci naraz a sú to chyby ktoré nie sú z nedôslednosti, ale z toho že rieisis 15 veci naraz?

brendaa
6. sep 2024

môže byť, že na tebe sedí?

autor
6. sep 2024

@pribinak nikdy … na začiatku , keď to bolo intenzívnejšie , som bola nová , brala som to tak , že musí byt všetko 100% , aj keď mame veľa veci naraz , potom to ustálo , veľmi sme nekomunikovali a začína to odznova a s takýmto prístupom nemám žiadne skúsenosti , v iných firmách som zažila podporu od nadriadeného a mali sme dobre profesionálne vzťahy , takýto prístup ku pracovitým, zodpovedným mi je úplne neznámy a netuším čo s tým , či sa sťažovať na personálnom

autor
6. sep 2024

@brendaa myslím si … len neviem ako to riešiť , viem , že moji kolegovia nedoriešia veci poriadne a odídu na dovolenku a vybavené ,vyzerá , že žiaden problém , mám priamu skúsenosť zo zastupovania , veci boli nedohodnute a musela som ja riešiť všetko na poslednú chvíľu , samozrejme aj s extra hodinami

brendaa
6. sep 2024

Neviem či by rozhovor s nadriadeným mal dobrý efekt, to už musíš vedieť ty..... v každom zamestnaní sa možno niečo nájde negatívne, skús popracovať na sebe, ak ťa to bude trápiť naďalej tak vieš čo máš robiť. Rozmýšľala si nad novou prácou?

simona1306
6. sep 2024

mala som to tak, moj nadriadeny bol v tomto extrem... vela krat som sa ohradila, ale nie stylom, ze som ukazovala na kolegov, ze robia nieco zle, ale stala.som si za sebou a za svojou pracou ... V den, ked mi nadal, ze cely den sedim na riti a hovno robim ( presne tieto slova pouzil ) , mu pristala moja vypoved na stole

autor
6. sep 2024

@simona1306 takýto extrém to nie je , veľmi dobre vie , že makám , to sa nedá skryť , všetko ke vybavené atd , sú menšie chyby , ktoré nestoja nič , neohrozia business atd

autor
6. sep 2024

@brendaa rozmýšľala , lebo toto som nezažila , kebyže som flákač , poviem si ok , ale fakt , keď človek maká, snaží sa a nájde sa mini vec a len reči okolo toho , tak si povie či to stojí za to , aj keď praca je zaujímavá , nenudím sa , musím riešiť rýchlo veci , fakt je to dynamické . V minulosti si žiaden môj nadriadený takýto micromanažment nedovolil

sevrin
6. sep 2024

Ventiluje si na tebe svoje mindráky. Nájdi si nové zamestnanie a v deň odchodu mu povedz svoje.

biba_18
6. sep 2024

je to proste kkt ktorý na tebe sedí... to neviem ako sa dá zmeniť ☹ ak si inak v práci okrem tohto jediného spokojná asi to nerieš, jedným uchom dnu druhým von, aj keď viem ako to myslíš, proste on ti dáva nálepku neschopného človeka aj pred ostatnými. možno aj niekam vyššie. ale ako vravím, toto neviem či sa dá zmeniť... náš šéf tak drbal kolegyňu, za úplné hlúposti ktoré presne ako píšeš robili aj iní - raz mu predložila výstup od inej kolegyne a zas do nej že chyby bla bla - a ona na to že dobre, poviem jarke, lebo ona to pripravovala. ešte habkal niečo o tom že jej meno je napísané že vybavuje a ona na to že hej, lebo jej obchodný partner, ale tento papier konkrétne pripravovala jarka ... a potom to nejako prestalo. nie úplne, ale už nie tak intenzívne... lenže to bolo nechcené a na neho to platilo. neviem ako by to platilo na toho tvojho...

biba_18
6. sep 2024

ja som introvert, ale strašne ale tak strašne neznášam skrivodlivosť, že sa ozvem napriek tomu že som introvert. s novým šéfom (asi tretí od toho čo som spomínala vyššie) som mala jeden jediný výstup - on to predtým ani nikdy potom neurobil, iba vtedy raz - kričal na mňa 3/4 hodiny a ja mu stále že čo na mňa kričí, šak nie ja som na vine že on to nepochopil čo som urobila alebo neurobila. kričal kým sa neukľudnil, ospravedlnil sa mi. ja som ale nekričala (tréning nervov pri dieťati s add haha). odvtedy sa nejak nebavíme, lebo máme ešte jedného šéfa medzi sebou. ale verím že pochopil že na mňa kričať nebude ...

sisska96
6. sep 2024

Aj moja bývalá vedúca bola taká hysterka jedna :D Nič sa jej nepáčilo

autor
6. sep 2024

@biba_18 neviem , ved to , rozmýšľam čo by sa dalo urobiť , ja jedným uchom dnu, druhým von neviem , v práci trávime príliš veľa času , aby som zo seba robiť neschopného debila , keď ním niesom a keď ten objem prace je vysoký a ostatní robia oveľa viacej chýb , príde mi to už trosku ako šikana , aj keď nikto nekričí

autor
6. sep 2024

*nechala robiť

romi0310
6. sep 2024

predpokladám, že pracuješ u súkromničky. To sú presne tie typy, ktoré na teba navalia roboty za 2-3 a ešte sa čudujú a budú ťa drbať, keď sa niečo nedokončí alebo pokašle. Keď máš rozrobených viac prác, je jasné, že ani jedna nebude na 100%. Zažila som to isté. Ja som vydržala tri roky, ale keď som odišla, tak neskutočná úľava 🙂 na mne sa to podpisovalo už aj na zdraví, bolesti žalúdka, nervozita, stres 🙂