Networmarketing práca cez internet - váš názor

7. mar 2023

Na networmarketing práca cez internet? Ja vôbec neviem o čom to je . Ľudia pridávajú len fotky a videá zo školenia, sú vysmiaty a dávajú pozitívne citáty 🤷🤦nerozumiem tomu . Je to nejaká práca podobná pyramíde? Vôbec neviem aka je náplň práce

victory7897
7. mar 2023

Napodobne nechápem tomu ..podľa mňa aj tak v konečnom dôsledku ide o predaj produktov na chudnutie,zdravie a bla bla ..a len prezentujú ako im to zmenilo štýl životný ako Herbalife a podobne kraviny

petamich
7. mar 2023

je to len iny vyraz pre klasicke pyramidy alebo teda multi-level-marketing 🙂 proste budes skor ci neskor otravovat rodinu, priatelov, znamych, kolegov a snazit sa im predat "nieco"

autor
7. mar 2023

Presne 😃 teraz som sa dopatrala ktomu že ide o produkty

autor
8. mar 2023

Plný Facebook fotiek kde všade sa sa ísť na školenie 🤷neviem čoho ale všade len všetko super a rolujem rolujem niekde jedna foto z milión že naše produkty sú naj 😂🤷 akože dobrý ťah na ľudí .
Stretávky a školenia pôsobia celkom dobre no tie fotky že pracujem a otvoreny Pc 🤷🤦akože ponúkam výrobky

victory7897
8. mar 2023

Hej..strašne dôležité fotky a trapošske pozitívne keci a nakoniec otravuješ okolie dennodenne

xsandrax
8. mar 2023

Ja odpadavam, keď pridaju na FB fotku produktu a zrazu tam je 20 komentárov aký je to super produkt a ako sa im podarilo s ním schudnúť a pritom si to píšu navzájom pod fotky 🤦🏼‍♀️🤭

akiana
8. mar 2023

V skratke - nakupis od nich produkty, ktore mas akoze ty predat dalej svojim znamym. Lenze ked nakupis tie vacsinou strasne predrazene veci, ktorych je bezne plna rit napriklad v DMke za zlomok ceny, uz ich nezaujimas. Ta firma uz biznis spravila, pretoze v skutocnosti si zakaznik ty. 99% ludom sa tie produkty nepodari predat, pretoze ty si sukromna osoba, nie si ani kamenny obchod, ani influencer, aby si mala na tento business model primeranu klientelu. Na network marketingu zaraba hrstka ludi navrchu, ale ostatni su tam len od toho, aby s vidinou zarobku nakupovali produkty. Tie uzasne skolenia su od toho, aby ta o tom presvedcili.